tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Limitowana edycja zegarka Casio Edifice z okazji legendarnego zwycistwa marki Honda
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Limitowana edycja zegarka Casio Edifice z okazji legendarnego zwycistwa marki Honda

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.25, 20:00 3 Drukuj

W tym roku Honda świętuje legendarne zwycięstwo sprzed 60 lat. Z tej okazji do sprzedaży trafi limitowana edycja zegarka Casio Edifice.

W 1961 roku dosiadający motocykla Honda RC162 Kunimitsu Takahashi zajął pierwsze miejsce w wyścigu Grand Prix Niemiec klasy 250 cm3, który był rozgrywany na torze Hockenheim. Był to historyczny wyczyn, ponieważ Takahashi został pierwszym japońskim zawodnikiem, który zwyciężył w wyścigu serii MotoGP. Było to także drugie w historii zwycięstwo Hondy. Takahashi zakończył wtedy sezon na czwartym miejscu.

NAS Analytics TAG

Zegarek Casio Edifice EQS-930HR-1A nawiązuje wyglądem do motocykla Honda RC162. Obramowanie i wskazówki wykonano z aluminium, co nawiązuje do owiewek. Połączenie kolorów czerwonego i żółtego ma przywodzić na myśl barwy Hondy z tamtych lat. Ciekawym detalem jest również klasyczne logo producenta. Skórzany pasek to z kolei nawiązanie do kombinezonów, w których startowali zawodnicy. Dodatkowo zegarek posiada baterię słoneczną. Cena zegarka oraz liczba egzemplarzy, które trafią do sprzedaży nie są znane.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr