tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Maksi skuter Honda Forza 750 otrzyma prestiow nagrod Red Dot Design Award
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Maksi skuter Honda Forza 750 otrzyma prestiow nagrod Red Dot Design Award

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.05, 12:23 1 Drukuj

Kapituła konkursu Red Dot Awards przedstawiła zwycięzców w różnych kategoriach, w tym również w klasie motocykli. Zwycięzcą w roku 2021 została Honda Forza 750.

Honda Forza 750 została zaprezentowana w październiku ubiegłego roku i, jak twierdzi producent, jest przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników maksi skuterów, którzy cenią komfort, znakomite osiągi i nowinki technologiczne. Na pokładzie mamy silnik o pojemności 750 cm3, który współpracuje z dwusprzęgłową skrzynią DCT. Maksymalna moc silnika to 58,5 KM, ale Forza 750 jest także dostępna w wersji dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2. Skuter posiada pełne oświetlenie LED, system Honda Smart Key, 22-litrowy schowek, ładowarkę USB i system sterowania głosowego HOnda Smartphone Voice Control.

NAS Analytics TAG

To nie pierwsza tego typu nagroda dla Hondy, ponieważ chociażby w ubiegłym roku jury doceniło model CBR1000RR-R. Szef działu rozwoju Hondy, Toshinobu Minami, tak mówi o wyróżnieniu: "To kolejny udany rok, w którym zdobyliśmy nagrody Red Dot Design Awards. Od samego początku naszym celem jest uczynić codzienne życie klientów przyjemniejszym właśnie poprzez stylistykę i wierzymy, że przyznane nagrody są odzwierciedleniem tego, że osiągnęliśmy sukces w naszych działaniach. Będziemy kontynuować strategię działania outside the box i tworzyć produkty, które wnoszą ekscytację do życia naszych klientów."

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr