tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Thomas Luthi przetestuje KTM-a RC16
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Thomas Luthi przetestuje KTM-a RC16

Autor: Beavis 2016.01.26, 14:00 Drukuj

Najprawdopodobniej Szwajcar przetestuje prototyp KTM-a jeszcze w tym roku.

Daniel Epp, menadżer Thomasa Luthiego, potwierdził, że zawodnik będzie częścią zespołu testowego KTM-a RC16 w tym roku. Luthi w sezonie spędzi kilka dni testowych za sterami KTM-a, uzupełniając Mikę Kallio i Alexa Hofmanna. Epp dodał w wypowiedzi dla niemieckiego Motorsport Magazin, że Luthi jest bardzo zadowolony z możliwości bycia częścią ekipy testowej.

NAS Analytics TAG

To nie jedyna nowość ze stajni austriackiej marki. W tym roku RC16 przetestuje także Randy De Puniet, doświadczony zawodnik i kierowca testowy, którego ostatnim sukcesem jest praca z Suzuki nad projektem GSX-RR. De Puniet, tak samo jak i Luthi, ma być uzupełnieniem dla Kallio i Hofmanna.

Jest już prawie pewne, że w 2017 roku KTM w MotoGP wystawi zespół fabryczny. Oczywiście, na tym etapie ciężko typować kim mogliby być zawodnicy reprezentujący markę w serii. Plotkuje się o Johannie Zarco, ale może obecność Luthiego podczas testów nie jest przypadkiem?

Foto: archiwum, KTM

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr