tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM RC16 wychodzi z cienia, bdziemy na premierze!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

KTM RC16 wychodzi z cienia, bdziemy na premierze!

Autor: Beavis 2016.08.05, 15:28 Drukuj

KTM oficjalnie pokaże swoją broń do walki w MotoGP już w przyszły weekend.

W weekend 12-14 sierpnia, podczas austriackiej rundy MotoGP, KTM zaprezentuje prototyp RC16. O motocyklu, jego rozwoju, zawodnikach i zespole pisaliśmy już bardzo dużo. Dla przypomnienia dodam tylko, że KTM zadebiutuje w GP w przyszłym roku. Za sterami RC16 siądzie Bradley Smith i Pol Espargaro, aktualnie zawodnicy zespołu Tech3 Yamaha.

NAS Analytics TAG

Oficjalna konferencja prasowa wraz z premierą pojazdu odbędzie się w w sobotę 13. sierpnia o godzinie 11:45. Udział weźmie w niej Stefan Pierer, CEO KTM-a, Pit Beirer, szef KTM Motorsport i Carmelo Ezpeleta, szef Dorny. Udział w konferencji weźmie też nasz redaktor naczelny, Mariusz Łowicki.

W niedzielę 14. sierpnia kilka okrążeń na KTM-ie pokona Mika Kallio i Alex Hofmann (niestety, nie nasz redakcyjny Lovtza). Premierę modelu RC16 będziecie mogli śledzić na Ścigacz.pl, naszym koncie na Instagramie oraz Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr