tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM RC16 wychodzi z cienia, będziemy na premierze!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM RC16 wychodzi z cienia, będziemy na premierze!

Autor: Beavis 2016.08.05, 15:28 Drukuj

KTM oficjalnie pokaże swoją broń do walki w MotoGP już w przyszły weekend.

W weekend 12-14 sierpnia, podczas austriackiej rundy MotoGP, KTM zaprezentuje prototyp RC16. O motocyklu, jego rozwoju, zawodnikach i zespole pisaliśmy już bardzo dużo. Dla przypomnienia dodam tylko, że KTM zadebiutuje w GP w przyszłym roku. Za sterami RC16 siądzie Bradley Smith i Pol Espargaro, aktualnie zawodnicy zespołu Tech3 Yamaha.

Oficjalna konferencja prasowa wraz z premierą pojazdu odbędzie się w w sobotę 13. sierpnia o godzinie 11:45. Udział weźmie w niej Stefan Pierer, CEO KTM-a, Pit Beirer, szef KTM Motorsport i Carmelo Ezpeleta, szef Dorny. Udział w konferencji weźmie też nasz redaktor naczelny, Mariusz Łowicki.

W niedzielę 14. sierpnia kilka okrążeń na KTM-ie pokona Mika Kallio i Alex Hofmann (niestety, nie nasz redakcyjny Lovtza). Premierę modelu RC16 będziecie mogli śledzić na Ścigacz.pl, naszym koncie na Instagramie oraz Facebooku.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę