tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Grand Prix Austrii - jestemy na miejscu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Grand Prix Austrii - jestemy na miejscu

Autor: Beavis 2016.08.11, 14:36 Drukuj

GP Austrii to nie tylko powrót do ścigania po wakacyjnej przerwie, to także oficjalna premiera KTM-a RC16.

Jak już wspominaliśmy, KTM ogłosił, że podczas GP Austrii oficjalnie zaprezentowany zostanie prototyp RC16. W przyszłym roku w MotoGP motocyklem będą ścigać się Bradley Smith i Pol Espargaro. Na samą premierę został zaproszony także nasz redaktor naczelny, Mariusz Łowicki, więc możecie liczyć na informacje z pierwszej ręki. Mariusz będzie na miejscu podczas całego weekendu wyścigowego, może nawet uda mu się złapać Andreę Iannone i zapytać czy początkiem jego złotej passy z wywracaniem konkurentów było KO mewy na Phillip Island.

NAS Analytics TAG

Treningi na nowym obiekcie zaczynają się jutro o 9:00 wyjazdem klasy Moto3. Kwalifikacje w sobotę od 12:35, a wyścigi w niedzielę od 11:00. Grand Prix będzie relacjonowane na żywo przez Polsat Sport News, a bieżące wyniki znajdziecie na Ścigacz.pl.

Foto: Sebas Romero

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr