tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM testuje maszynę MotoGP - mamy wideo! NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

KTM testuje maszynę MotoGP - mamy wideo!

Autor: Beavis 2015.10.31, 10:29 Drukuj

Pierwsze wideo z testów motocykla MotoGP KTM-a pojawiło się w sieci. Alex Hofmann testował RC16 na torze Red Bull Ring w Spielberg w Austrii.

Po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał KTM RC16. Alex Hofmann testował prototyp na torze Red Bull Ring w Spielberg w Austrii. Zdjęcia i wideo na swoim facebook’owym profilu udostępnił sam Dyrektor Sportowy KTM-a, Hanz Kinigadner. KTM przypomina… Hondę RC213V! Zerknijcie:


NAS Analytics TAG

Austriacy chcą wrócić do MotoGP w 2017 roku. Ostatnio podpisali kontrakt z Miką Kallio, który ma przejąć obowiązku drugiego kierowcy testowego.

Foto: H.Kinigadner

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę