tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM RC16 w MotoGP jeszcze w tym roku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM RC16 w MotoGP jeszcze w tym roku

Autor: Beavis 2016.07.20, 09:23 Drukuj

Potwierdziły się plotki o udziale Miki Kallio w jednej z rund MotoGP jeszcze w tym roku. Kallio wystartuje w Walencji.

KTM jest gotowy do testu swojego prototypu w bojowych warunkach. Mika Kallio wystartuje w 13. listopada w finałowej rundzie MotoGP na torze Ricardo Tormo w Walencji. Informację potwierdzono podczas obecnie trwających testów GP na torze Spielberg w Austrii.

NAS Analytics TAG

- komentował Mika Kallio, szef kierowców testowych.Myślę, że każdy może być zadowolony z naszej dzisiejszej obecności w stawce GP. Pod koniec dnia nasze czasy były przyzwoite. Próbowaliśmy śledzić innych zawodników i zobaczyć jak nasz motocykl zachowuje się względem konkurencji. Około 2 sekund straty do najszybszych na tym etapie to dobry wynik. Mamy jeszcze sporo czasu przed debiutem w Walencji

W testach udział brał także Thomas Luthi, który zaznaczał, że jego głównym zadaniem było pokonanie dużej liczby okrążeń i oswajanie się z motocyklem klasy GP.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę