tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Katana
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG

Suzuki Katana

Suzuki Katana to pomysł niemieckiego studia Target Design. Motocykl pojawił się na rynku w 1981 roku, momentalnie osiągając gigantyczny sukces. Niestety, mimo uznania i popularności model ten przetrwał tylko cztery lata. 

Nowa Katana, zaprezentowana w 2018 roku, nawiązuje do pierwowzoru tylko stylistycznie. Szczególnie mocnym akcentem jest naturalnie prostokątna lampa. Podobieństw można doszukać się także w charakterystycznym dziobie i ostrych jak samurajski miecz liniach. 

Technologicznie nowa Katana powstała na bazie litrowego nakeda Suzuki, czyli GSX-S 1000. Silnik  to dobrze znana jednostka napędowa, pamiętająca jeszcze GSX-R-a 1000 K5. Rzecz jasna poddano ją licznym modyfikacjom, które sprawiły, że kosztem mocy poprawił sie moment obrotowy, a zatem i przyjazność w codziennym użytkowaniu. 

Moc silnika nowej Katany to 150 KM którymi zachwycą się fani ostrej, agresywnej jazdy. W zasadzie jedynym mankamentem, którego można przyczepić się w nowej Katanie, jest mizerna pojemność zbiornika paliwa - zaledwie 12 l.

Suzuki Katana

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW 1 Przeczytaj opinie | Oceń ten motocykl
SZCZEGÓŁOWE DANE TECHNICZNE Dodaj nowy rocznik

Więcej o Suzuki Katana

Filmy o Suzuki Katana

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

sklep Ścigacz

  Polecamy

  NAS Analytics TAG

  Aktualności

  NAS Analytics TAG
  NAS Analytics TAG

  KONTAKT Z REDAKCJĄ

  na górę