tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Straciłeś prawko za prędkość, dostaniesz auto z kierowcą. Kontrowersyjna polisa ubezpieczeniowa NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Straciłeś prawko za prędkość, dostaniesz auto z kierowcą. Kontrowersyjna polisa ubezpieczeniowa

Autor: Raff 2019.04.29, 10:58 Drukuj

Taksówka lub rower na czas zatrzymania prawa jazdy - takie możliwość znalazła się w ofercie firmy ubezpieczeniowej Easy Insurance. Propozycja wzbudziła wiele kontrowersji.

Ofertą "zachowanie mobilności" kusi wrocławska firma ubezpieczeniowa Easy Insurance. Skierowana jest ona do kierowców, którzy z różnych powodów - na przykład wypadku czy urazu nie mogą korzystać ze swojego pojazdu.

NAS Analytics TAG

Co ciekawe wśród przypadków uprawniających do skorzystania ze wspomnianego ubezpieczenia znalazł się także ten, gdy prawo jazdy zostanie zatrzymane za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

Ubezpieczyciel oferuje wówczas taksówkę z dziennym limitem przejazdów lub rower. Dostępne są trzy warianty ubezpieczenia: 169 zł rocznie, 249 zł rocznie lub 289 zł rocznie. W zależności od pakietu, ubezpieczony może korzystać z przejazdów do kwoty odpowiednio 50, 75 lub 100 zł dziennie. Alternatywą dla taksówki jest rower o wartości 1000 zł, który kierowca może otrzymać na własność.

Część ekspertów - zarówno ubezpieczonych, jak i zajmujących się bezpieczeństwem drogowym, wskazuje, że taka forma polisy może promować niebezpieczną jazdę, dając nieodpowiedzialnym kierowcom poczucie bezkarności.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę