tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stracie prawko za prdko, dostaniesz auto z kierowc. Kontrowersyjna polisa ubezpieczeniowa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stracie prawko za prdko, dostaniesz auto z kierowc. Kontrowersyjna polisa ubezpieczeniowa

Autor: Raff 2019.04.29, 10:58 Drukuj

Taksówka lub rower na czas zatrzymania prawa jazdy - takie możliwość znalazła się w ofercie firmy ubezpieczeniowej Easy Insurance. Propozycja wzbudziła wiele kontrowersji.

Ofertą "zachowanie mobilności" kusi wrocławska firma ubezpieczeniowa Easy Insurance. Skierowana jest ona do kierowców, którzy z różnych powodów - na przykład wypadku czy urazu nie mogą korzystać ze swojego pojazdu.

NAS Analytics TAG

Co ciekawe wśród przypadków uprawniających do skorzystania ze wspomnianego ubezpieczenia znalazł się także ten, gdy prawo jazdy zostanie zatrzymane za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

Ubezpieczyciel oferuje wówczas taksówkę z dziennym limitem przejazdów lub rower. Dostępne są trzy warianty ubezpieczenia: 169 zł rocznie, 249 zł rocznie lub 289 zł rocznie. W zależności od pakietu, ubezpieczony może korzystać z przejazdów do kwoty odpowiednio 50, 75 lub 100 zł dziennie. Alternatywą dla taksówki jest rower o wartości 1000 zł, który kierowca może otrzymać na własność.

Część ekspertów - zarówno ubezpieczonych, jak i zajmujących się bezpieczeństwem drogowym, wskazuje, że taka forma polisy może promować niebezpieczną jazdę, dając nieodpowiedzialnym kierowcom poczucie bezkarności.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr