tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Statystyki wypadków: optymistyczny początek roku 2020
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Statystyki wypadków: optymistyczny początek roku 2020

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.15, 13:22 1 Drukuj

Policja odnotowała już drugi w tym roku dzień, w którym nikt nie zginął w wyniku wypadku drogowego. Choć podsumowanie pierwszego weekendu ferii nie daje powodów do radości, to jednak jest światełko w tunelu.

Jak informuje PAP, w pierwszy weekend ferii na polskich drogach doszło do 183 wypadków, w których zginęło 11 osób, a 207 zostało rannych. Choć to nadal dużo za dużo, to warto wspomnieć, że w pierwszych 12 dniach 2020 roku liczba wypadków spadła o 12 procent w stosunku do analogicznego okresu 2019 roku. Liczba zabitych spadła aż o 40 procent.

NAS Analytics TAG

Optymizmem napawa również fakt, że niedziela 12 stycznia była drugim w tym roku dniem, w którym nikt nie zginął na polskich drogach. Pierwszym takim dniem tego roku było święto Trzech Króli. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę