tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Startuje akcja "Tyle % zniki, ile lat ma Twoja Yamaha"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Startuje akcja "Tyle % zniki, ile lat ma Twoja Yamaha"

Autor: Informacja prasowa 2021.11.02, 10:39 Drukuj

Jesteś szczęśliwym posiadaczem Yamahy Riva z 1982 roku? A może wciąż jeździsz kultową XS650? My też kochamy legendarne pojazdy i wspieramy lojalnych klientów. Jeśli posiadasz co najmniej 15-letnią Yamahę, przyjdź do salonu i odbierz rabat na oryginalne części zamienne.

W listopadzie wraca słynna już akcja promocyjna "Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha". Jest ona skierowana do właścicieli young- i oldtimerów Yamahy - zarówno motocykli i skuterów, jak i pojazdów ATV lub Side-by-Side - i ma na celu zadbanie o maszyny przed kolejnym sezonem. Przy okazji można sporo zaoszczędzić.

NAS Analytics TAG

Jak promocja wygląda w praktyce? Właściciel udaje się do swojego autoryzowanego serwisu Yamaha, gdzie profesjonaliści określają wiek jego pojazdu na podstawie numeru VIN. Ten bezpośrednio przekłada się na wyrażony w procentach rabat na zakup części. 15 lat daje więc 15% zniżki, 16 lat - 16%, a 40 lat - okrągłe 40% zniżki!

Jeśli zatem nie godzisz się na nastoletni bunt motocykla, bądź nie wyobrażasz sobie wymiany oldtimera na nowszy model, zadbaj o swój pojazd już dziś. Sezon jesienno-zimowy to najlepszy czas, by oddać go w dobre ręce w autoryzowanym serwisie Yamahy i skorzystać z promocji.

Promocja "Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha" obowiązuje od 1 listopada 2021 roku do końca lutego 2022. Akcja nie łączy się z innymi promocjami, a minimalna wartość zamówienia wynosi 200 zł brutto. Regulamin dostępny na stronie yamaha-motor.pl oraz u autoryzowanych dealerów Yamaha.

Bądź eko z Yamahą - dbaj, nie wyrzucaj i oszczędzaj. Zapraszamy!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr