tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha XSR125 motocyklem roku 2021 w kategorii A1 wedug Motorcycle News
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha XSR125 motocyklem roku 2021 w kategorii A1 wedug Motorcycle News

Autor: Informacja prasowa 2021.10.19, 12:40 Drukuj

Brytyjski Motorcycle News (MCN) to największy i najbardziej opiniotwórczy motocyklowy tygodnik na świecie. Oprócz formy papierowej rozwija się obecnie jako witryna internetowa oraz popularna wśród motocyklistów aplikacja. Nieposzlakowana opinia magazynu pozwala na tworzenie wiarygodnych rankingów, wśród których nie brakuje oczywiście motocykli Yamaha. W tym roku wszelką konkurencję pokonał przedstawiciel linii Sport Heritage - XSR125.

Redaktorzy MCN docenili go przede wszystkim za najlepszy w swojej klasie silnik o maksymalnej dozwolonej mocy 15 KM z systemem zmiennych faz rozrządu VVA, wcześniej znany ze swej niezawodności i wysokich osiągów w  modelach MT-125 i YZF-R125. Dziennikarz Dan Sutherland zwrócił też uwagę na wyjątkową stylistykę rodem z lat 70. i wygląd dużego motocykla.

NAS Analytics TAG

Znakomitym przykładem połączenia zaawansowanej technologii ze stylem retro jest tutaj okrągły reflektor bazujący na diodach LED, wyświetlacz LCD oraz opony z kostkowym bieżnikiem. Uniwersalność motocykla zapewniają z kolei przedni widelec typu upside-down, lekka i wytrzymała rama Deltabox i 17-calowe koła.

Nie powinno więc dziwić, że zdaniem Motorcycle News Yamaha XSR125 to jedyny na rynku motocykl w klasie premium dla początkujących, dający także frajdę doświadczonym kierowcom. W Polsce dostępny już od 19 999 zł.

Więcej informacji o wyróżnionym modelu znajdziecie na stronie Yamahy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr