tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha ATV Tour po raz pierwszy w Polsce. Zapisz si ju dzi!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha ATV Tour po raz pierwszy w Polsce. Zapisz si ju dzi!

Autor: Informacja prasowa 2021.09.29, 12:20 Drukuj

Tej jesieni po raz pierwszy w historii do Polski zawita Yamaha ATV Tour - impreza, podczas której uczestnicy będą mieli okazję przetestować szeroką gamę pojazdów ATV i Side by Side Yamahy w idealnych dla nich warunkach. ATV Tour odbędzie się w dniach 2-3 października na Autodromie 4x4 we Włościejewkach koło Książa Wielkopolskiego. Zarejestruj się online i weź udział w wydarzeniu!

Yamaha ATV Tour to wyjątkowa okazja, by na specjalnie przygotowanym torze offroadowym zasiąść za kierownicą rekreacyjnych, użytkowych i sportowych pojazdów ATV i Side by Side. Na miejscu radą i pomocą będzie służył słynny Mr Quad, czyli Jacek Bujański, a także dealerzy Yamahy.

NAS Analytics TAG

Na uczestników będzie czekała niemal cała gama pojazdów czterokołowych Yamahy - ikona w świecie ATV - Grizzly 700 EPS SE, lider wśród quadów użytkowych Kodiak 450 EPS Diff Lock, czy stworzony z myślą o pracy w najcięższych warunkach Kodiak 700. Funkcjonalnością zaskoczą was trzyosobowy Viking EPS z platformą ładunkową oraz wózek transportowy UMX EFI. Nie zabraknie też sportowych ATV dla najmłodszych, czyli YFM90R i YFZ50.

Uczestnicy ATV Tour będą też mogli sprawdzić dzielność rekreacyjnych pojazdów ATV Yamahy - najnowszego, dwuosobowego Wolverine® RMAX™2 1000 SE, również dwumiejscowego Wolverine® X2 850 Alu i czteroosobowego Wolverine® RMAX™4 1000.

Wszystkie pojazdy będzie można testować na specjalnie przygotowanym torze z naturalnymi przeszkodami na Autodromie 4x4 we Włościejewkach w Wielkopolsce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się online TUTAJ. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i regulamin.

Yamaha ATV Tour: 2-3 października 2021, Autodrom 4x4.

Do zobaczenia na torze!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr