tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter kontra 2 motocykle policyjne - brawurowa ucieczka z finaem w stylu Houdiniego!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuter kontra 2 motocykle policyjne - brawurowa ucieczka z finaem w stylu Houdiniego!

Autor: Alonzo 2019.04.20, 16:56 3 Drukuj

Są przestępcy, którzy pomimo popełnienia odrażających czynów, budzą pozytywne skojarzenia w pop kulturze. W dzielnicach biznesowych możemy znaleźć kawiarnie "Al Capone", każdy słyszał o zespole Marylin Manson, nazwanym tak od imion gwiazdy filmu Marilyn Monroe i mordercy, Charlesa Mansona, który zamordował żonę Romana Polańskiego w 20. tygodniu ciąży (mordując w ten sposób również jego nienarodzone dziecko).

Wszyscy psychopatyczni mordercy dokonują potwornych czynów, kierując się chęcią czynienia dobra w swoim urojonym świecie. Są takie aspekty przestępczości, które pomimo swojego odrażającej charakteru pociągają jakąś ciemną część ludzkiej natury i sprawiają, że nie myślimy o ludziach spoza prawa wyłącznie źle, a czasem czujemy wobec nich pewien rodzaj sympatii. Taka sytuacja miała, na przykład, miejsce w przypadku gangu Johna Dillingera w Stanach Zjednoczonych.

NAS Analytics TAG

Wielu z Was, oglądając ten film, poczuje coś takiego do uciekającego przed policją skuterzysty. Ten człowiek wykracza poza klasyczną ucieczkę przed policją i dokonuje rzeczy, które, pomimo swojego nagannego charakteru, mogą spotkać się z jakąś dozą podziwu. Co o tym myślicie?  

 

Jeżeli nie widzisz filmu, to znaczy, że Twoja przeglądarka potraktowała go jako reklamę i wycięła !!! Wyłącz AdBlocka, bo przez niego nie widzisz poprawnie stron. Sam film jest dostępny pod tym linkiem -> https://www.facebook.com/WatchOTR/videos/2252428115015636/?v=2252428115015636

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr