tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tarnów: niezbyt rozgarnięty nastolatek złapany przez policję po krótkim pościgu [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tarnów: niezbyt rozgarnięty nastolatek złapany przez policję po krótkim pościgu [FILM]

Autor: Raff 2019.03.25, 14:01 2 Drukuj

Fałszywa tablica rejestracyjna i brak uprawnień - to powody, dla których nastolatek z Tarnowa postanowił podjąć próbę ucieczki przed policją. Krótki pościg omal nie zakończył się wypadkiem.

Podczas próby zatrzymania do kontroli, motocyklista ominął policjanta i zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli pościg i kilka ulic dalej ujęli kierowcę motocykla. Na filmie widać, że umiejętności kierującego motocyklem są niewielkie - podczas pokonywania jednego z zakrętów z trudem opanował on uślizg tylnego koła.

NAS Analytics TAG

Po krótkim pościgu motocyklista został zatrzymany. Okazało się, że powodem ucieczki była fałszywa tablica rejestracyjna motocykla i brak prawa jazdy. O losach młodego ryzykanta zadecyduje teraz sąd rodzinny.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę