tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rzd szykuje kolejne zmiany dla kierowcw - chodzi o kart pojazdu i rejestracj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rzd szykuje kolejne zmiany dla kierowcw - chodzi o kart pojazdu i rejestracj

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.25, 08:23 1 Drukuj

Karta pojazdu może wkrótce przejść do historii - wszystko dzięki pakietowi deregulacyjnemu dla kierowców, który jest coraz bliżej realizacji. Projekt został przyjęty przez Stały Komitet Rady Ministrów.

Jak informuje TVN24 BiS, na początku lutego Komitet Stały Rady Ministrów przyjął propozycję pakietu deregulacyjnego dla kierowców. Zakłada on między innymi koniec obowiązku wożenia przy sobie dokumentu potwierdzającego uprawnienia do kierowania pojazdami, a także likwidację karty pojazdu oraz nalepek rejestracyjnych na szybach samochodów.

NAS Analytics TAG

W pakiecie jest jeszcze jedna ważna nowość - możliwość zachowania dotychczasowego numeru rejestracyjnego pojazdu na wniosek nowego właściciela. Ta zmiana była zapowiedziana już w 2018 roku przez ministra infrastruktury - Andrzeja Adamczyka.

Prace nad likwidacją obowiązku wożenia przy sobie dokumentu prawa jazdy nabrały tempa z początkiem tego roku. Jeżeli proponowane zmiany zostaną przyjęte przez Radę Ministrów, to czeka nas prawdziwa pozytywna rewolucja.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr