tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ruszya wstpna rejestracja na ISDE 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ruszya wstpna rejestracja na ISDE 2021

Autor: Dominika Jochymska 2021.02.16, 12:06 Drukuj

Wstępna rejestracja na słynną Sześciodniówkę 2021, która odbędzie się we Włoszech pod koniec sierpnia, właśnie ruszyła. Jeśli więc chcesz wziąć udział w International Six Days od Enduro - faza pierwsza, rejestracja za pośrednictwem krajowej federacji motocyklowej jest otwarta do 31 marca.

95. edycja tego historycznego wydarzenia odbędzie się w Rivanazzano Terme, na północy Włoch, od 30 sierpnia do 4 września. Jeśli chcesz tam być, to właśnie nadszedł czas na zgłoszenie się do startu.

NAS Analytics TAG

Wszyscy zawodnicy klas: World Trophy, Junior World Trophy, Women’s World Trophy Teams i Club Teams, muszą skontaktować się z Narodową Federacją Motocyklową (PZM) w celu rejestracji. Dostęp do logowania będzie możliwy tylko dla tych federacji. Federacje muszą wypełnić odpowiedni formularz online przed datą zakończenia rejestracji wstępnej.

Pod koniec pierwszej fazy, w zależności od liczby wstępnych rejestracji, zespoły zostaną poinformowane o wyborze swoich drużyn przez ich Narodową Federację Motocyklową (PZM). Krajowa Federacja Motocyklowa musi następnie wpłacić odpowiedni depozyt w wysokości 25% wpisowego w odniesieniu do liczby potwierdzonych drużyn. Na tym etapie każda Narodowa Federacja Motocyklowa zostanie poproszona o jak najszybsze podanie szczegółowych informacji o zespole lub zespołach i zawodnikach.

Krajowa Federacja Motocyklowa musi zapłacić pozostałe 75% opłaty rejestracyjnej za wszystkie zespoły potwierdzone 15 kwietnia. Musi także wypełnić wszystkie formularze zgłoszeniowe i szczegółowe informacje o zespole lub zespołach i zawodnikach tak szybko, jak to możliwe, ale co ważne - przed 18 lipca.

Więcej informacji na STRONIE.

Zdjęcie: ISDE

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr