tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wynajmij motocykl na ISDE 2021 od Jolly Racing. W ofercie dowolne marki i roczniki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wynajmij motocykl na ISDE 2021 od Jolly Racing. W ofercie dowolne marki i roczniki

Autor: Dominika Jochymska 2021.03.03, 10:21 Drukuj

Zespół Jolly Racing Enduro ogłosił, że w tym roku podczas ISDE oferuje pakiety pomocy serwisowej i wypożyczenie motocykli. Wyjątkowe jednak jest to, że dostępne są motocykle praktycznie wszystkich marek w dowolnych rocznikach.

Rzadko się zdarza znaleźć doświadczonego dostawcę usług ISDE (i zespół wyścigowy EnduroGP) oferującego podczas imprezy pakiety dla motocyklistów z motocyklami z dowolnego rocznika. Ale to jest dokładnie to, co Jolly Racing oferuje podczas tegorocznej Sześciodniówki, która tym razem odbędzie się w ich rodzinnym kraju, we Włoszech od 30 sierpnia do 4 września.

NAS Analytics TAG

Kompleksowy pakiet zawiera praktycznie wszystko, czego może potrzebować uczestnik i będzie zlokalizowany w "lokalizacji A" na głównym paddocku Rivanazzano. Zespół zapewni również namioty, narzędzia, części zamienne i mechaników w punktach kontroli czasowej podczas wszystkich sześciu dni wyścigów.

Usługa assistance obejmuje:

- narzędzia do wszystkich marek motocykli,
- sprzęt do wymiany opon, także w punktach serwisowych,
- miejsce w padoku klasy A dla pojazdu i markizy o wymiarach 18x10 metrów,
- dostępność serwisu części zamiennych (obowiązują opłaty),
- specjalistyczną pomoc mechaników zgodnie z przepisami FIM,
- darmowe smary i materiały eksploatacyjne,
- owoce, wodę i przekąski w punktach pomocy,
- transport rzeczy osobistych do punktów pomocy,
- usługa wymiany filtra powietrza przez cały wyścig,
- sesja testowa przed zawodami i porady dotyczące konfiguracji,
- dzienne harmonogramy i odpowiednie przepustki.

Jolly Racing zaznacza, że ilość dostępnych pakietów jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. Cena pakietu wynosi 1200€ (+ VAT) przy wpłacie 700€ z góry do 30 maja i 500€ do 15 lipca. Po tej dacie zaliczka wynosić będzie 800€.

Wypożyczenie motocykli

Jolly Racing oferuje również usługę wynajmu motocykli dwu- i czterosuwowych. Ceny zależą od marki motocykla. W ofercie są nie tylko nowe modele, ale także w pełni przygotowane, gotowe do ścigania motocykle używane.

Wypożyczenie będzie podlegać weryfikacji pod wględem dostępności żądanego modelu, a Jolly Racing nie wypożyczy motocykla, jeśli uczestnik nie skorzysta również z pakietu assistance.

Ceny zaczynają się od 2400€ + VAT (jeśli dotyczy). Wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 50% ceny do 30 maja, a reszty kwoty do 31 lipca. Podobnie jak w przypadku pakietu usług, dostępność wynajmu jest ograniczona do określonej liczby maszyn.

Dodatkowe oferty produktowe

Zawodnicy, którzy wykupili pakiet assistance mogą również nabyć dodatkowe produkty w korzystnych cenach, w tym: opony, pianki, części specjalne, spersonalizowaną grafikę i odzież. Dostępne i polecane przez zespół produkty można znaleźć na ich stronie internetowej. Wskazane jest zarezerwowanie zamówionych produktów do 31 lipca.

Zawodnicy mają możliwość, z powodów osobistych związanych z pandemią lub odwołaniem wyścigu, poinformować JET o nieuczestniczeniu w imprezie do 31 lipca i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty pomniejszonej o 50€ kosztów. Zwrot opłat nastąpi w ciągu 15 dni od zakończenia zawodów.

Zarejestrować się można online na STRONIE, aby uzyskać więcej informacji należy wysłać e-mail na adres: info@jollyracing.com

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr