tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skład zespołu FMF KTM Factory Racing Offroad w USA na sezon 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skład zespołu FMF KTM Factory Racing Offroad w USA na sezon 2021

Autor: Informacja prasowa 2021.01.14, 12:44 Drukuj

FMF KTM Factory Racing Offroad ogłosił skład swojego zespołu w USA na sezon 2021. Na Taylora Roberta czeka ekstremalne wyzwanie, Kailub Russell celuje w ISDE, a Trystan Hart i Dante Oliveira oficjalnie rozpoczynają swoje pierwsze pełne sezony jako kierowcy fabryczni.

W swoim ósmym sezonie w zespole, wielokrotny mistrz, Taylor Robert poprowadzi skład KTM USA w sezonie 2021, w którym ponownie pojawią się również zawodnicy ze wschodniego wybrzeża Josh Toth i Ben Kelley, a także nowicjusze Trystan Hart i Dante Oliveira.

NAS Analytics TAG

Robert, aktualny mistrz WORCS, powróci do serii w 2021 roku, celując w zdobycie czwartego tytułu w karierze na pokładzie KTM 450 XC-F. W sezonie 2021 mistrz ISDE z 2016 roku powalczy również w Mistrzostwach USA AMA Extreme Off-Road.

Josh Toth rozpoczyna swój czwarty sezon w drużynie FMF KTM i będzie ścigać się w Grand National Cross-Country i Mistrzostwach USA w Enduro. W obu seriach dołączy do niego Ben Kelley, dla którego to drugi sezon w zespole.

Po ogłoszeniu odejścia z profesjonalnego ścigania w cross-country w zeszłym sezonie, wielokrotny mistrz Kailub Russell będzie startował w wybranych wyścigach przez cały sezon 2021, przygotowując się do reprezentowania USA w tegorocznej sześciodniówce (ISDE). KTM USA dodaje, że Russell oficjalnie rozpocznie także swoją nową rolę trenera kierowców fabrycznych i młodych zawodników KTM'a.

W 2021 zespół powita dwóch nowych zawodników w składzie. Trystan Hart i Dante Oliveira, po latach uzyskiwania solidnych wyników pod okiem i wsparciem odnoszącego sukcesy zespołu RPM KTM Racing, wreszcie dołączają do zespołu fabrycznego.

Hart wygrał AMA Grand National Extreme Championship (TKO) 2020 i będzie bronił tego tytułu, a także będzie startować w  Mistrzostwach w EnduroCrossie.

Oliveira, najnowszy zawodnik zespołu, rozpoczyna swój fabryczny debiut jako aktualny mistrz AMA National Grand Prix i czołowy zawodnik WORCS. Zespół oczekuje, że będzie rywalizował o oba tytuły mistrzowskie w tym sezonie.

Menedżer zespołu, Antti Kallonen: - Jestem bardzo zadowolony z naszego składu i struktury zawodników na ten sezon. Cieszę się, że mogę kontynuować współpracę z naszymi utalentowanymi zawodnikami, takimi jak Taylor, Josh i Ben, którzy dążą do osiągnięcia najwyższego stopnia w swoich seriach. Jestem również podekscytowany, mogąc powitać Trystana i Dantego w zespole fabrycznym. Nasz program nie jest im obcy, ponieważ obaj ścigali się w zeszłym roku dla RPM KTM Racing Team z wielkimi sukcesami.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę