tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wynajmij motocykl Husqvarna, KTM lub GASGAS z pakietami wsparcia na ISDE 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wynajmij motocykl Husqvarna, KTM lub GASGAS z pakietami wsparcia na ISDE 2021

Autor: Dominika Jochymska 2021.03.25, 10:05 Drukuj

Husqvarna, KTM i GASGAS ogłosiły możliwość wynajmu motocykli oraz skorzystania z pakietów serwisowych przez uczestników tegorocznej Sześciodniówki. Do wyboru będzie kilkanaście modeli, zarówno dwusuwowych, jak i czterosuwowych, w barwach trzech marek koncernu Prier Mobility.

Rozpoczynająca się 30 sierpnia w Lombardii-Piemoncie, 95. edycja tego prestiżowego wydarzenia powraca do Włoch osiem lat po ostatnim wyścigu, który odbył się w tym kraju na Sardynii w 2013 roku. Wyłączni partnerzy zawodów: Husqvarna, KTM i GASGAS będą oferować na miejscu kompleksową gamę usług, aby zaspokoić potrzeby zarówno zawodowców, jak i amatorów, a także zespołów z całego świata.

NAS Analytics TAG

Doświadczony personel marki będzie do dyspozycji uczestników, aby wspierać zawodników biorących udział w tych tygodniowych zawodach. Zakres oferowanych usług obejmie wypożyczalnię motocykli, serwis i części zamienne.

Wypożyczenie motocykla

Pakiety obejmują koszty transportu do Włoch, rejestracji motocykla i ubezpieczenia. Dostępne będą modele KTM, Husqvarna i GASGAS z rocznika 2022 w cenach: 2690 euro za motocykl dwusuwowy i 2990 euro za motocykl czterosuwowy niezależnie od wybranej marki.

Pakiety serwisowe

Serwis wyścigowy będzie zajmował czołowe miejsce we włoskim padoku ISDE przez cały czas trwania imprezy. Kompleksowe wsparcie kosztuje 1350 euro i zapewnia:

- instruktaż i pomoc techniczną zgodnie z przepisami FIM,
- korzystanie z narzędzi i jednego filtra powietrza dziennie na kierowcę,
- smary i produkty MOTOREX oraz paliwo na wyścigi,
- konsultacje i pomoc w ustawieniu zawieszenia WP,
- pierwszy serwis motocykla (przed kontrolą techniczną),
- boksy magazynowe, catering, dostęp do punktów serwisowych,
- pomoc w nagłych wypadkach w punktach serwisowych.

Aby wystartować w ISDE na jednej z maszyn koncernu Prier Mobility, należy zamówić ją do 30 czerwca. Natomiast, aby na miejscu skorzystać z pakietu serwisowego należy go zamówić do 31 lipca.

Wcześniej pisaliśmy, że swoje maszyny oferują również Sherco oraz zespół Jolly Racing.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr