tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekord głupoty. Stracił wszystkie kategorie prawa jazdy naraz NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Rekord głupoty. Stracił wszystkie kategorie prawa jazdy naraz

Autor: Raff 2019.05.15, 12:25 5 Drukuj

Aż 16 kategorii prawa jazdy stracił za jednym zamachem kierowca samochodu, który po pijanemu wjechał w budynek w Bartoszycach. Odzyskanie wszystkich może zająć lata i będzie kosztować mnóstwo pieniędzy.

64-latek z Bartoszyc to jeden z niewielu kierowców w Polsce, będący w posiadaniu wszystkich kategorii prawa jazdy - od motorowerów do ciągników siodłowych.

NAS Analytics TAG

Niestety, szofer z powołania miał też najwyraźniej problem z alkoholem, bo w jednej z podbartoszyckich wsi rozbijał się swoim samochodem tak skutecznie, że wjechał w budynek gospodarczy, gdzie zakończył podróż.

Świadek zdarzenia, widząc, że kierowca jest w odmiennym stanie świadomości, wezwał policję. Funkcjonariusze zatrzymali kompletne w uprawnienia prawo jazdy i sporządzili wniosek do sądu o odebranie uprawnień.

Teraz 64-latka czekają długie miesiące podróży pieszo, a następnie mozolne i bardzo kosztowne egzaminy na kolejne kategorie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę