tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Redakcje motocyklowe po pierwszej połowie 2021 roku. Najnowsze badanie SimilarWeb
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Redakcje motocyklowe po pierwszej połowie 2021 roku. Najnowsze badanie SimilarWeb

Autor: Alonzo 2021.08.01, 11:22 Drukuj

Rok 2021 zmienił bardzo wiele. Pandemiczny rok 2020 pokazał niemal wszystkim, że internet jest ważnym kanałem komunikacji z klientami. Dlatego w roku 2021 każdy postanowił zaistnieć właśnie w internecie. Nowe redakcje oraz zintensyfikowane działania starych graczy. Jak wygląda rynek mediów motocyklowych w Polsce po pierwszej połowie 2021 roku?

Badanie SimilarWeb udostępnia wersję testową swojego systemu, w której możemy porównać ze sobą wybrane strony internetowe. Jak wygląda takie porównanie w lipcu 2021 roku? Oto zrzut ekranu z takiego badania:

NAS Analytics TAG

statystyki lipiec 2021

Ciekawym porównaniem jest też zaangażowanie fanów w portalu Facebook. Otóż portal ten udostępnia narzędzie, w którym możemy porównać wybrane przez siebie profile społecznościowe. Wyniki zmieniają się cały czas, zależnie od działań poszczególnych redakcji. Oto przykładowy zrzut ekranu dla badania, przeprowadzonego w ostatnim czasie.

facebook zaangazowanie stron motocyklowych

Na początku tego roku zmieniła się całkowicie redakcja Ścigacz.pl. Do konkurencyjnej strony, prowadzonej przez potentata na polskim rynku motoryzacyjnym, firmę Inter Cars, odszedł redaktor naczelny Ścigacz.pl i osoba, z którą w ostatnich latach wszyscy kojarzyli nasz portal, czyli Barry. Ta zmiana bardzo wpłynęła na działanie Ścigacz.pl. Czy na lepsze, czy na gorsze, to już każdy musi ocenić sam. Niemniej na stronach Ścigacz.pl zagościła tematyka, której nie było dotychczas w naszym portalu. 

Przede wszystkim pojawiły się felietony i opisy tras Pana Marka:

» www.scigacz.pl/trasy,pana,marka,291072,t.html

Od tego roku na naszych stronach możecie znaleźć również artykuły na temat historii motocykli w Polsce i na świecie w felietonach Tomasza Szczerbickiego:

» www.scigacz.pl/tomasz,szczerbicki,290138,t.html 

oraz przygotowane przez Lecha Wangina opisy wyjątkowych motocykli custom, zbudowanych przez zdolnych polskich konstruktorów:

» www.scigacz.pl/lech,wangin,290229,t.html

W tym roku na naszych stronach zagościły opinie wybitnej postaci polskiego rynku motocyklowego, Damiana Śmigielskiego:

» www.scigacz.pl/damian,smigielski,270840,t.html

oraz recenzja motocykli Szymona Dziawera i Rafała Hermana:

» www.scigacz.pl/gamonie,wybieraja,konie,293703,t.html

Nie ukrywamy, że praca z Szymonem Dziawerem jest dla nas wyjątkową nobilitacją, bo chyba trudno znaleźć osobę, która spędziła za kierownicą rozmaitych modeli motocykli tyle czasu, co on. Patrząc na liczbę komentarzy pod materiałami, które publikuje on w naszym portalu, nie mamy wątpliwości, że jest to redaktor, który ma Wam naprawdę bardzo wiele do powiedzenia i do opowiedzenia.

Jako kapitan do steru Ścigacz.pl powrócił Mariusz Łowicki, testując dla Was motocykle i przygotowując felietony o najważniejszych trendach na rynku motocyklowym:

» www.scigacz.pl/lowca,290333,t.html

Mariusza wspiera nasz nowy szef redakcji Paweł Kowalski oraz Kaja: 

» www.scigacz.pl/Aprilia,RS660,model,2020,test,opinia,dane,techniczne,42406.html

W duecie z Kają możecie od tego roku oglądać również CODĘ, znanego z jego własnego kanału YouTube:

» YouTube.com/ScigaczTV/KajaiCoda

Od tego roku na łamach Ścigacz.pl możecie znów czytać felietony Bocza:

» www.scigacz.pl/boczo,290360,t.html

Dzięki współpracy z Mickiem Fiałkowskim dostajecie w tym roku na Ścigacz.pl najnowsze wiadomości i profesjonalne analizy ze świata wyścigów motocyklowych:

» www.scigacz.pl/mick,fialkowski,285484,t.html

Trzon nowego zespołu redakcyjnego stanowią Wojtek Grzesiak, Andrzej Sitek i Dominika Jochymska, która poza kontaktami z Klientami Ścigacz.pl regularnie relacjonuje na stronach portalu najważniejsze wydarzenia ze świata off road. Stały zespół uzupełniają: specjalizujący się w tematyce turystyki i adventure Daniel Widło oraz miłośnik motocykli klasycznych (i nie tylko) Igor Przybylski.

To, z czego jesteśmy najbardziej dumni, to Wasze artykuły i felietony na portalu Ścigacz.pl. Udało się przekonać wiele z Was, że Ścigacz to nie jest miejsce do wyrażania opinii pojedynczych redaktorów, ale otwarta platforma z dużymi zasięgami dla każdego, to ma do powiedzenia coś wartościowego na temat motocykli. Mowa tu zarówno o blogerach, piszących swoje historie na riderblog.pl (z najbardziej poczytnymi Jazda-na-kuli, Motolupa, Thrillco), jak i o osobach,  które od czasu do czasu przesyłają nam artykuły do opublikowania na Ścigacz.pl. Szczególnie ważne są dla nas artykuły Tomka Thrillco i Szarego Szarego z grupy Polscy Motocykliści:

» www.riderblog.pl

» www.scigacz.pl/szary,szary,292508,t.html

» www.scigacz.pl/thrillco,291394,t.html

Naszych partnerów wspiera Marlenka, która zabiega o wywiady z ciekawymi motocyklistami w Polsce oraz sprawuje opiekę nad naszymi social media:

www.scigacz.pl/Wywiady,1978.html

Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać wymaganiom, jakie stawia się przed największym w Polsce medium o tematyce motocyklowej i odwdzięczyć się Wam za okazane wsparcie i zaufanie materiałami, które z chęcią będziecie czytać i oglądać.

Wracając do rynku mediów motocyklowych i sytuacji w redakcjach motocyklowych w Polsce, możemy na koniec przypomnieć wywiad z Rafałem Kwiatkowskim, twórcą największej w Europie grupy motocyklowej Liberty Motors.

Rafał wielokrotnie podkreślał w tym wywiadzie istotę internetu w kształtowaniu przyszłości rynku motocyklowego. Mnogość redakcji i tytułów, które istnieją w tej chwili w polskim internecie, jest właśnie odpowiedzią na tendencje, które nakreślił Rafał. Życzymy wszystkim redakcjom i redaktorom powodzenia i trzymamy kciuki za dobre treści motocyklowe w Polsce!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę