tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ścigacz.pl wchodzi na wyższe obroty - Grupa Żagiel inwestorem w Ścigacz.pl Sp. z o.o. NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ścigacz.pl wchodzi na wyższe obroty - Grupa Żagiel inwestorem w Ścigacz.pl Sp. z o.o.

Autor: Alonzo 2019.12.10, 22:37 Drukuj

W pierwszych dniach października 2019 nastąpiła zmiana w strukturze własnościowej Ścigacz.pl. Pakiet kontrolny, posiadany od roku 2016 przez firmę Liberty Motorcycles, odkupiła Grupa Żagiel.

Co oznacza ta zmiana dla spółki? Przede wszystkim jeszcze większą kreatywność w prowadzeniu portalu motocyklowego. Grupa Żagiel od lat specjalizuje się w innowacyjnych inwestycjach. W jej skład wchodzą między innymi: Impact Clean Power Technogy, prywatne szkoły Akademos, prywatny szpital Żagiel Med. Grupa działa też na rynku motoryzacyjnym, prowadząc sieć salonów samochodowych. Do każdego biznesu podchodzi w sposób indywidualny, starając się zrozumieć specyfikę określonego rynku i w możliwe dużym stopniu wykorzystać specjalistów z tego rynku. W przypadku portalu Ścigacz.pl priorytetami Grupy Żagiel mają być kompleksowe usługi marketingowe dla aktualnych klientów portalu oraz dotarcie z ciekawą ofertą do nowych firm z branży motoryzacyjnej.

NAS Analytics TAG

Zarządzanie spółką przejęły dwie osoby, doskonale znane w środowisku motocyklowym: Piotr Barry Baryła i Marek Wierzbiński (odpowiedzialny dotąd za współpracę ze strategicznymi klientami firmy).

Ścigacz.pl jest od lat liderem branży motocyklowej w internecie. Osoby Barrego i Marka Wierzbińskiego w gronie zarządzających są gwarancją, że dotychczasowe, dobre praktyki działania portalu będą kontynuowane. Silny partner w postaci dużej grupy kapitałowej z dużym doświadczeniem w inwestycjach kapitałowych daje spółce nowe możliwości. Do grona współwłaścicieli wraca również spółka Akonet, która stworzyła portal  www.scigacz.pl i która od lat świadczyła komplementarne usługi IT klientom portalu.

scigacz pl wizyty motocykle

Portal Ścigacz.pl jest pierwszym profesjonalnym portalem w Polsce. Jest on również wciąż zdecydowanie największym medium motocyklowym. Profesjonalne badanie internetu Similar Web - www.similarweb.com - potwierdza czterokrotną przewagę Ścigacz.pl nad stronami o tematyce motocyklowej oraz dwukrotną przewagę nad hybrydowymi stronami, poświęconymi wszystkim jednośladom, w tym rowerom i skuterom.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę