tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 cigacz.pl wchodzi na wysze obroty - Grupa agiel inwestorem w cigacz.pl Sp. z o.o.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

cigacz.pl wchodzi na wysze obroty - Grupa agiel inwestorem w cigacz.pl Sp. z o.o.

Autor: Alonzo 2019.12.10, 22:37 Drukuj

W pierwszych dniach października 2019 nastąpiła zmiana w strukturze własnościowej Ścigacz.pl. Pakiet kontrolny, posiadany od roku 2016 przez firmę Liberty Motorcycles, odkupiła Grupa Żagiel.

Co oznacza ta zmiana dla spółki? Przede wszystkim jeszcze większą kreatywność w prowadzeniu portalu motocyklowego. Grupa Żagiel od lat specjalizuje się w innowacyjnych inwestycjach. W jej skład wchodzą między innymi: Impact Clean Power Technogy, prywatne szkoły Akademos, prywatny szpital Żagiel Med. Grupa działa też na rynku motoryzacyjnym, prowadząc sieć salonów samochodowych. Do każdego biznesu podchodzi w sposób indywidualny, starając się zrozumieć specyfikę określonego rynku i w możliwe dużym stopniu wykorzystać specjalistów z tego rynku. W przypadku portalu Ścigacz.pl priorytetami Grupy Żagiel mają być kompleksowe usługi marketingowe dla aktualnych klientów portalu oraz dotarcie z ciekawą ofertą do nowych firm z branży motoryzacyjnej.

NAS Analytics TAG

Zarządzanie spółką przejęły dwie osoby, doskonale znane w środowisku motocyklowym: Piotr Barry Baryła i Marek Wierzbiński (odpowiedzialny dotąd za współpracę ze strategicznymi klientami firmy).

Ścigacz.pl jest od lat liderem branży motocyklowej w internecie. Osoby Barrego i Marka Wierzbińskiego w gronie zarządzających są gwarancją, że dotychczasowe, dobre praktyki działania portalu będą kontynuowane. Silny partner w postaci dużej grupy kapitałowej z dużym doświadczeniem w inwestycjach kapitałowych daje spółce nowe możliwości. Do grona współwłaścicieli wraca również spółka Akonet, która stworzyła portal  www.scigacz.pl i która od lat świadczyła komplementarne usługi IT klientom portalu.

scigacz pl wizyty motocykle

Portal Ścigacz.pl jest pierwszym profesjonalnym portalem w Polsce. Jest on również wciąż zdecydowanie największym medium motocyklowym. Profesjonalne badanie internetu Similar Web - www.similarweb.com - potwierdza czterokrotną przewagę Ścigacz.pl nad stronami o tematyce motocyklowej oraz dwukrotną przewagę nad hybrydowymi stronami, poświęconymi wszystkim jednośladom, w tym rowerom i skuterom.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr