tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ProjectBusa: 432 KM i blisko 300 Nm
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ProjectBusa: 432 KM i blisko 300 Nm

Autor: Alonzo 2016.07.27, 11:59 Drukuj

Kolejna szalona Hayabusa prosto z Polski.

Patronujemy kolejnemu projektowi budowy szalonej Hayabusy Turbo w Polsce. Po tym jak mogliście przeczytać publikacje na temat Hayabusy Toxic Turbo, z obszernym wywiadem na czele, przed Wami kolejny projekt. ProjectBusa na chwilę obecną wyciąga 432 KM i blisko 300 Nm!

Jak pisze właściciel:

Wczoraj około 200 km zrobione, motocyklem jeździ się zupełnie inaczej niż poprzednio bez turbo. Zabawa załącza się przy około 5000 obrotów. Poniżej jest tak zwana "turbo dziura", jednak nie jest to coś co powinno odstraszyć potencjalne osoby zainteresowane montażem doładowania. Motocykl ma wówczas nieznacznie mniej mocy niż w przypadku wolnossącego silnika, natomiast "dziurę" da się odczuć, ponieważ jest bardzo radykalny przeskok KM i nawet ta seryjna moc od 0 do 5000 obrotów wydaje się nam bardzo znikoma przy tej gdy Garrett się budzi. Fun z jazdy pierwsza klasa, nie chcę już nigdy motocykla bez turbo nawet do codziennego latania. Polecam zdecydowanie.

ProjectBusa będziemy uważnie śledzić. Wy możecie zrobić to samo np. zerkając na dedykowany fanpage.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę