tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjant potrąca 19-latka uciekającego na motocyklu

Policjant potrąca 19-latka uciekającego na motocyklu

Autor: Beavis 2015.10.22, 15:23 20 Drukuj

Litewscy funkcjonariusze potrącają uciekającego polną drogą 19-latka.

Litewska policja rusza w pościg za kierowcą motocykla, najprawdopodobniej z powodu wcześniej zgłoszonego braku numerów rejestracyjnych. 19-letni motocyklista próbuje uciec polną drogą, wychodząc z zakrętów efektownymi poślizgami. Ucieczka jednak szybko się kończy. Nastolatek traci kontrolę nad pojazdem i zostaje potrącony przez jadący w bliskiej odległości radiowóz.

Z późniejszych raportów policji, ale także postronnych świadków, wynika, że funkcjonariusze nie chceli podnieść auta lewarkiem i wyciągnąć potrąconego motocyklistę (tłumacząc to faktem, że mogliby powiększyć jego obrażenia). Wykorzystano do tego dźwig, a poszkodowany uciekinier został wyciągnięty spod samochodu w obecności personalu medycznego. Doznał obrażeń mostka i biodra, okazało się także, że był pod wpływem alkoholu.

Uciekanie przed policją zawsze jest pomysłem słabym. Moje pytanie jednak brzmi: czy funkcjonariusz nie mógł domyślić się, że jazda po polnej drodze motocyklem a’la CBR125 prędzej czy później skończy się "paciakiem"?

Zdjęcia
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Wariat_WWA 22/10/2015 19:29

Heheh, proste :D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę