tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjant potrąca 19-latka uciekającego na motocyklu NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

Policjant potrąca 19-latka uciekającego na motocyklu

Autor: Beavis 2015.10.22, 15:23 20 Drukuj

Litewscy funkcjonariusze potrącają uciekającego polną drogą 19-latka.

Litewska policja rusza w pościg za kierowcą motocykla, najprawdopodobniej z powodu wcześniej zgłoszonego braku numerów rejestracyjnych. 19-letni motocyklista próbuje uciec polną drogą, wychodząc z zakrętów efektownymi poślizgami. Ucieczka jednak szybko się kończy. Nastolatek traci kontrolę nad pojazdem i zostaje potrącony przez jadący w bliskiej odległości radiowóz.

NAS Analytics TAG

Z późniejszych raportów policji, ale także postronnych świadków, wynika, że funkcjonariusze nie chceli podnieść auta lewarkiem i wyciągnąć potrąconego motocyklistę (tłumacząc to faktem, że mogliby powiększyć jego obrażenia). Wykorzystano do tego dźwig, a poszkodowany uciekinier został wyciągnięty spod samochodu w obecności personalu medycznego. Doznał obrażeń mostka i biodra, okazało się także, że był pod wpływem alkoholu.

Uciekanie przed policją zawsze jest pomysłem słabym. Moje pytanie jednak brzmi: czy funkcjonariusz nie mógł domyślić się, że jazda po polnej drodze motocyklem a’la CBR125 prędzej czy później skończy się "paciakiem"?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Wariat_WWA 22/10/2015 19:29

Heheh, proste :D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę