tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjant traci pracę... za bycie motocyklistą NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policjant traci pracę... za bycie motocyklistą

Autor: Lovtza 2016.01.14, 10:09 11 Drukuj

Jeżeli zżymacie się na poziom dziennikarski ogólnopolskich mediów, to mamy dla Was złe wiadomości. Za naszymi granicami wcale nie jest lepiej. Poniżej zobaczyć możecie przykład jak reporterka Betty Yu ze stacji KPIX CBS działającej San Francisco doprowadziła do wyrzucenia z pracy policjanta, któremu nie postawiono żadnych zarzutów i któremu nie udowodniono żadnej winy. Człowiek stracił pracę na podstawie… domniemania winy, czyli oskarżenia, że jeździ swoim motocyklem w sposób naruszający przepisy ruchu drogowego.

Zastępca szeryfa San Francisco należał do nieformalnej grupy Bay Area Supermoto (BASM), która przez reporterkę CBS opisana została jako gang. Lokalnym miłośnikom supermoto przypisano terroryzowanie miasta, jazdę po chodnikach i loty na gumie. W podlanym sensacyjnym sosem materiale zastępca szeryfa San Francisco ukazany został jako herszt bandy i żywa obraza dla porządku publicznego.

NAS Analytics TAG

Cóż, jest bardzo możliwe, że zastępca szeryfa nie był ideałem jeśli chodzi o poszanowanie przepisów ruchu drogowego. Pytanie tylko czy prywatna stacja telewizyjna ma prawo wyrzucać ludzi z pracy na podstawie swoich domniemań? No i równie ważne pytanie - czy po wyrzuceniu funkcjonariusza policji z roboty okolica rzeczywiście stała się bezpieczniejsza?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę