tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podaruj Kilometr 2014 - charytatywna wyprawa motocyklowa do Mongoli Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Podaruj Kilometr 2014 - charytatywna wyprawa motocyklowa do Mongoli

Autor: Informacja prasowa 2014.02.06, 11:28 9 Drukuj

Charytatywna Wyprawa Motocyklowa "Podaruj Kilometr Mongolia 2014" zbliża się wielki krokami. 1 czerwca dwóch motocyklistów z Fundacji Motocykliści Dzieciom wyruszy z Warszawy do Ułan Bator w Mongolii - przed wyjazdem oraz na trasie liczącej 15.000 km będą zbierać fundusze dla osieroconych i opuszczonych dzieci, które pozostają pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Organizatorzy, w ramach akcji, chcą zebrać 20.000 zł, które przeznaczone zostaną na kursy i egzaminy na prawa jazdy na samochód dla podopiecznych Stowarzyszenia. Możliwość zrealizowania marzeń o prawie jazdy to ogromne ułatwienie dla wychowanków Wiosek, które pomoże im w codziennych obowiązkach, zwiększy ich samodzielność oraz będzie kolejnym krokiem w dorosłość.

NAS Analytics TAG

Na stronie wyprawy znajdują się najważniejsze informacje o wyprawie motocyklowej, w tym te dotyczące możliwości wsparcia charytatywnego celu akcji. Serdecznie zapraszamy także do odwiedzenia profilu wyprawy na Facebooku, na którym można śledzić postęp przygotowań motocyklistów do podróży.

 

Podaruj Kilometr Logo

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę