tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Otwieranie drzwi w korku - brutalne konsekwencje dla motocyklistów Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Otwieranie drzwi w korku - brutalne konsekwencje dla motocyklistów

Autor: Alonzo 2016.03.23, 15:38 22 Drukuj

Nieuwaga kierowców aut i nie zauważanie motocyklistów, to zmora naszych dróg. Szczególnie w trakcie jazdy między autami w korku konieczne jest zachowanie maksium ostrożności. Film pokazuje, jak często bezmyślne i nieuważne otwieranie drzwi od samochodu w korku jest przyczyną poważnych wypadków z udziałem motocyklistów:

 

NAS Analytics TAG

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: toooomelo 28/03/2016 10:27

A jakie zabraniają?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę