tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polska tonie w korkach. Szokujcy raport dowodem na wyszo motocykla w miecie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polska tonie w korkach. Szokujcy raport dowodem na wyszo motocykla w miecie

Autor: Rafa Raff Betnarski 2018.02.06, 18:39 2 Drukuj

Polska 13. najbardziej zakorkowanym krajem świata. W czołówce państwa azjatyckie, najlepiej jest w Skandynawii. To kolejny argument za tym, aby przesiąść się na motocykl!

INRIX to firma, która specjalizuje się w rozwiązaniach służących poprawie bezpieczeństwa i wydajności transportu. W najnowszym raporcie poświęconym ruchowi drogowemu w miastach na całym świecie, znalazły się dane zebrane w 1360 aglomeracjach w 38 państwach. Przeanalizowano informacje z godzin szczytu, weekendów, różnych kategorii dróg. Na podstawie uzyskanych danych stworzono ranking miast, gdzie kierowcy w korkach muszą spędzać najwięcej czasu.

NAS Analytics TAG

Polska znalazła się w tym zestawieniu na 13. miejscu, co oznacza, że spędzamy w korkach niemal 30 godzin rocznie. Tradycyjnie najbardziej zakorkowane okazały się miasta azjatyckie - górę listy zajmują Tajlandia i Indonezja, gdzie w korkach trzeba spędzić średnio około 50 godzin w ciągu roku. Najgorzej jest w Los Angeles, a w Europie w Moskwie, gdzie korki pochłaniają rekordowe 91 godzin.

Przedstawiony przez INRIX raport udowadnia, że motocykl staje się jedynym skutecznym rozwiązaniem na coraz bardziej zatłoczone drogi. Odkąd prawo pozwala na korzystanie z jednośladów o pojemności do 125 cm3 na kategorię B, coraz więcej kierowców przekonuje się, jak łatwo połączyć przyjemne z pożytecznym.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr