tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Omijanie samochodów w korku i dzieci na pasach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Omijanie samochodów w korku i dzieci na pasach

Autor: Lovtza 2016.04.18, 14:36 12 Drukuj

Poniższy materiał nagrano w Polsce i ilustruje on starą jak świat prawdę, że w parze z większymi przywilejami idzie (a przynajmniej powinna iść...) większa odpowiedzialność.

Temat przejeżdżania motocyklami i skuterami pomiędzy autami i omijania pojazdów stojących w korku wałkowaliśmy na naszych stronach niejednokrotnie. Jako motocykliści chcemy mieć możliwość wykorzystywania naszych maszyn w sposób maksymalnie efektywny. W miejskim gąszczu oznacza to właśnie przeciskanie się w korkach. Warto jednak pamiętać, że nie każdy na drodze musi być świadomy naszej obecności oraz tego, że pojawimy się bez zapowiedzi na skrzyżowaniu lub przejściu dla pieszych. Popatrzcie zresztą sami…

NAS Analytics TAG

W tym wypadku historia kończy się happy endem. Zapewne to dzieciaki były tutaj bystrzejsze od dorosłego na skuterze i nie weszły na drugi pas jezdni bez upewnienia się, że nic im nie grozi. Niemniej jednak dobrej prasy takimi zrachowaniami sobie nie przysparzamy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 11
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę