tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy motocykl Harley-Davidson na zdjciach. Odkrywaj kilka tajemnic
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy motocykl Harley-Davidson na zdjciach. Odkrywaj kilka tajemnic

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.04.05, 20:39 Drukuj

Harley-Davidson udostępnił zdjęcia nadchodzącej nowości, którą poznamy już 12 kwietnia. Będzie to kolejny motocykl z linii Sportster i otrzyma silnik Revolution Max.

Według doniesień nowy motocykl wskrzesi nazwę Nightster, która została przez Harleya zarejestrowana, ale producent jeszcze jej ponownie nie wykorzystał. Dlaczego ponownie? Już kiedyś z Milwaukee wyjeżdżały jednoślady o oznaczeniu XL 1200 N Nightster. Teraz maszyna ma powrócić z silnikiem Revolution Max o pojemności 975 cm3. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia wypuszczone przez producenta i widać na nich, że jest na co czekać.

NAS Analytics TAG

Potwierdzeniem na zmiany w silniku jest przede wszystkim inaczej poprowadzony wydech, ale jest tu również uwydatniony filtr oleju. Do tego mamy pojedyncze siedzenie i klasyczny widelec teleskopowy, gdzie w Sportsterze S producent zastosował upside-down. Na jednej z fotografii można zauważyć licznik podobny do tego, który jest w Sportsterze S i byłoby miło, jeżeli faktycznie takowy zostanie tam zamieszczony. Z tyłu są obecne dwa amortyzatory. Siedzenie jest umieszczone poniżej linii kierownicy, więc pozycja będzie inna niż na Sportsterze S i może być bliżej neutralnej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr