tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson nie skada broni w kwestii linii Sportster. Producent zarejestrowa nazw Nightster
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson nie skada broni w kwestii linii Sportster. Producent zarejestrowa nazw Nightster

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.09, 07:53 Drukuj

Linia Sportster opuściła Europę dzięki nowej normie emisji spalin, ale być może wkrótce do nas powróci. Harley ponownie zarejestrował jeden z kultowych znaków towarowych.

Modele Sportster były obecne na rynku przez kilka dziesięcioleci, by w końcu pokonała je norma emisji spalin Euro 5. Producent zapowiedział, że nie zamierza przystosowywać tej serii do spełniania nowych wymagań Unii Europejskiej i tym samym z salonów zniknęła podstawowa linia Harleya. Teraz wszystko wskazuje na to, że jednak będzie miała następcę.

NAS Analytics TAG

Harley-Davidson zarejestrował na całym świecie znak towarowy Nightster, który ma jeszcze dłuższą tradycję od Sportsterów. Co więcej - w 2007 roku model Nightster powrócił z dwucylindrowym silnikiem o pojemności 1200 cm3. Produkcja zakończyła się po pięciu latach, a prawa do nazwy wygasły. Jeżeli posklejamy te fakty, to moglibyśmy spodziewać się cruisera napędzanego na przykład nowym chłodzonym cieczą silnikiem o pojemności 1250 cm3, który niedawno zadebiutował w modelu Pan America.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr