tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niepewna pogoda i rekord frekwencji na zawodach pit bike w Toruniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Niepewna pogoda i rekord frekwencji na zawodach pit bike w Toruniu

Autor: Informacja prasowa 2022.05.24, 11:45 Drukuj

Wystartował Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM. Zawodnicy sezon rozpoczęli rekordową rundą na toruńskiej Awix Racing Arenie.

Na mini motocyklach pit bike ścigało się aż 127 uczestników. Stu jedenastu zawodników rywalizowało w dziewięciu klasach, a piętnastka najmłodszych uczestników zaprezentowała się w jazdach pokazowych - specjalnych przejazdach dla dzieci, które nie posiadają jeszcze licencji zawodniczej.

NAS Analytics TAG

Toruński obiekt jest bardzo dobrze znany zawodnikom pit bike. Położony przy żużlowej Motoarenie tor stał się gospodarzem zmagań w pierwszej rundzie tegorocznego sezonu zawodów rozgrywanych na podłożu asfaltowym. Niestety tuż przed zawodami nad Toruniem rozpętała się spora wichura, na szczęście w dniu zawodów, pogoda była łaskawsza i zawody mogły zostać przeprowadzone bez większych przeszkód.

- Cieszymy się z takiego rozpoczęcia sezonu, na linii startowej pojawiły się zupełnie nowe nazwiska, ale także bardzo dobrze znane nam twarze - mówi Sylwia Żółtowska, prezes MX Otopit Toruń, organizator wydarzenia. - Nie tylko cieszy wzrost poziomu zawodników, ale także roszady w klasach i nowe obsady w teamach. Dzięki temu nasze zawody są cały czas nieprzewidywalne i ekscytujące dla publiczności. To co cieszy mnie osobiście, to również frekwencja w jazdach pokazowych - to nowe pokolenie, które stopniowo będzie pojawiało się w stawce pucharowej oraz mistrzowskiej. Gratuluję wszystkim uczestnikom startu, widzimy się w czerwcu.

Kolejna runda Dobre Sklepy Motocyklowe Pucharu Polski Pit Bike SM została zaplanowana na torze pod Zieloną Górą, Wallrav Race Center. Zawody odbędą się w dniach 25-26 czerwca, czyli w weekend rozpoczynający tegoroczne wakacje. Więcej informacji o zawodach, można zaleźć na stronie organizatora www.zawodypitbike.pl.

Zwycięzcy Dobre Sklepy Motocyklowe Pucharu Polski Pit Bike SM

Runda 1, Awix Racing Arena Toruń 22 maja 2022

Masters
1.Tomasz Wojciech
2. Rafał Walasiewicz
3. Tomasz Bielas

Stock 90
1. Olaf Kozłowski
2. Mieszko Mudło
3. Nikodem Sobierajski

Stock 125
1. Bartosz Derek
2. Bartosz Bambecki
3. Paweł Sitek

Pit Ladies
1. Aleksandra Kotowska
2. Magdalena Pabijan
3. Jagoda Żyłkowska

Stock 150 Junior
1. Mateusz Molik
2. Aleksander Gralewicz
3. Maksymilian Palmowski

Lite 150
1. Krzysztof Dzikowski
2. Piotr Zamiatała
3. Michał Zieliński

Stock 150
1. Jakub Waszak
2. Bartosz Krygier
3. Norbert Targosz

Super Pit
1. Mateusz Hulewicz
2. Kacper Raniszewski
3. Miłosz Kurkul

MiniGP
1. Oskar Kubicki
2. Piotr Adamczyk
3. Marek Zawadzki

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr