tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Puchar Polski Pit Bike Off-Road: czas na Wierzchucin Krlewski
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Puchar Polski Pit Bike Off-Road: czas na Wierzchucin Krlewski

Autor: Informacja prasowa 2022.07.26, 15:32 Drukuj

Wakacyjna runda zawodów off-road odbędzie się w województwie kujawsko-pomorskim. Na przebudowany tor SMC Motorsports Park zjadą zawodnicy z całego kraju, po to by rywalizować o miejsca na podium oraz punkty do klasyfikacji generalnej sezonu.

Tym razem areną zmagań na off-roadzie stanie się SMC Motorsports Park, mimo że zawodnicy pit bike już ścigali się w tym miejscu, czeka ich wiele niespodzianek.

NAS Analytics TAG

- Cieszę się, że już po raz drugi zawodnicy Pucharu Polski Pit Bike Off-Road zjadą na nasz rodzimy tor SMC Motorsports Park w Wierzchucinie Królewskim - mówi Sebastian Chwiałkowski, gospodarz obiektu. - Niespodzianki czekają na zawodników na każdym kroku. Kompletnie została przebudowana nitka toru, został zmieniony kierunek jazdy, przebudowany każdy skok i najazd, dodaliśmy kilka metrów wyprofilowanej bandy. Tor jest szybszy, ale nadal techniczny i dłuższy o ponad 170 metrów.

Przypomnijmy, że w cyklu pucharowym zawodnicy ścigający się na mini motocyklach marek YCF, MRF, Kayo i RXF mają do przejechania aż sześć rund, zorganizowanych na terenie całego kraju. Za nimi już spotkania na torze Głażewo, w Mrągowie oraz Mistrzostwa Polski, które rozegrane zostały na torze motocrossowym w Gdańsku.

Kolejny przystanek nie tylko będzie oznaczał nowości i niespodzianki, ale także stałe punkty programu. Nie zabraknie partnerów Pucharu Polski Pit Bike Off-Road, którzy aktywnie włączają się w obecność na zawodach.

- III runda zawodów pit bike oznacza kolejną okazję, abyśmy mogli się z wami spotkać! Już odliczamy dni do tego wydarzenia - mówi Damian Pakosz z firmy KT-24 .- Nasze stoisko znajdziecie standardowo - podążając za długą kolejką osób zainteresowanych skorzystaniem z myjki dla motocykli. Mamy nadzieję, że nasz wizerunek już na stałe wpisał się w pit bike’owy krajobraz i zobaczymy się ze wszystkimi w Wierzchucinie Królewskim już w ten weekend!

III runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road odbędzie się w niedzielę, 31 lipca 2022. Zawodnicy tradycyjnie staną do dwóch wyścigów, a dzień wcześniej będą trenować podczas jazd wolnych. Warto dodać, że do rywalizacji można przystąpić na każdym etapie sezonu, a więcej informacji znaleźć można na www.zawodypitbike.pl.

W sezonie 2022 poza rundą w Wierzchucinie Królewski zaplanowane są jeszcze trzy spotkania: 11 września w Dąbrowie Górniczej, 1 października w Głogowie i 23 października w Zielonej Górze.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr