tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielkie emocje podczas II rundy Dobre Sklepy Motocyklowe Pucharu Polski Pit Bike SM
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielkie emocje podczas II rundy Dobre Sklepy Motocyklowe Pucharu Polski Pit Bike SM

Autor: Informacja prasowa 2022.06.28, 16:25 Drukuj

Za nami półmetek zmagań na asfalcie. Rozpoczęcie wakacji zawodnicy Pit Bike uczcili na torze. Pogoda była iście wakacyjna, ale tak wielkich emocji chyba nikt się nie spodziewał!

Ponad 30 stopni, pełne słońce i wielkie emocje, które zapewnili nam zawodnicy ścigający się na mini motocyklach YCF, MRF, Kayo oraz RXF. Za nami druga z czterech rund pucharowych. Zawodnicy Dobre Sklepy Motocyklowe wrócą jeszcze dwa razy na Kartodrom Bydgoszcz - 16 lipca i na finał 8 października. Po drodze czeka ich jeszcze najważniejsze wyzwanie, czyli Mistrzostwa Polski Pit Bike SM, które zostaną rozegrane 3 i 4 września na Autodromie Słomczyn pod Warszawą.

NAS Analytics TAG

- Runda w Starym Kisielinie przechodzi do historii, jako wyjątkowa - mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń, organizator zawodów. - Łącznie 106 uczestników zawodów, a  w tym 13 najmłodszych zapaleńców poniżej granicy wieku licencji w jazdach pokazowych, To nas cieszy najbardziej, bo właśnie oni zasilą szeregi zawodnicze w kolejnych latach, a poziom tych młodych, walecznych pasjonatów mini motocykli zasługuje na wielki podziw. Jeszcze raz dziękuję trenerom za ich przygotowanie i propagowanie naszej dyscypliny. Razem możemy więcej!

Na torze w Starym Kisielinie licznie zgromadzili się kibice, rodzice i fani dyscypliny, którą zawsze wspierają partnerzy bacznie obserwujący zawodników.

- Cieszymy się niezmiennie, że jako Valvo-Tect, bezpośredni importer olejów Valvoline i Valvoline Polska możemy już drugi rok uczestniczyć w projekcie zawodów Pit Bike i wspierać tą wspaniałą inicjatywę, która zrzesza coraz więcej uczestników. Z przyjemnością patrzy się, mimo że temperatura w słońcu sięga ponad 30 stopni, jak zawodniczki i zawodnicy w różnych klasach i wieku oddają się swoim pasjom i wylewają siódme poty na torze. Jako sponsorzy widzimy, że poziom samej organizacji i samych zawodników także idzie w górę - podkreśla Arkadiusz Bas, Valvo-Tect.

Kolejna runda Dobre Sklepy Motocyklowe Pucharu Polski Pit Bike SM już 16 lipca na bydgoskim Kartodromie, wszystkie informacje tradycyjnie na stronie organizatora zawodów: https://zawodypitbike.pl/

Zwycięzcy II rundy Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM

Stock 90
1. Nikodem SOBIERAJSKI
2. Olaf KOZŁOWSKI
3. Antoni GURAL

Stock 125
1. Stanisław BRYŁA
2. Bartosz BAMBECKI
3. Antoni KUPTEL

Pit Ladies
1.Latika OPALIŃSKA
2. Antonina ROGALSKA
3. Aleksandra KOTOWSKA

Stock 125
1. Mateusz MOLIK
2. Igor TESKE
3. Maksymilian PALMOWSKI

Lite 150
1. Michał ZIELIŃSKI
2. Piotr ZAMIATAŁA
3. Szymon KADZISZEWSKI

Stock 150    
1. Patryk STANKIEWICZ
2. Oscar KUBICKI
3. Norbert TARGOSZ

Super Pit
1. Adrian SOJA
2. Marcin BURZYŃSKI
3. Sławomir BŁAWAT

Masters
1. Cezary CZAPLUK
2. Piotr KUPTEL
3. Rafał WALASIEWICZ

MiniGP
1. William FORSTNER
2. Julia JANTARSKA
3. Mateusz KIJOWSKI

Klasyfikacja Teamów Sponsorskich
1. Olsztyn Racing
2. IRON OK2RACE
3, Sil Academy

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr