tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motul Roof of Africa: Teasdale najszybszy w kwalifikacjach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motul Roof of Africa: Teasdale najszybszy w kwalifikacjach

Autor: Dominika Jochymska 2021.11.26, 15:24 Drukuj

Motul Roof of Africa rozpoczął się wczoraj, 25 listopada. Podczas kwalifikacji czasowych przed kolejnymi dniami rywalizacji, najszybszy okazał się Travis Teasdale. Tuż za nim uplasował się obrońca tytułu Wade Young.

Wydarzenie, które nazywane jest "Matką Hard Enduro", zostało oficjalnie otwarte przez samego króla Lesotho - Letsie III, któremu towarzyszył Premier Moeketsi Majoro oraz delegacja rządu Lesotho.

NAS Analytics TAG

55 kilometrowa trasa kwalifikacji była mieszanką szybkich, płynnych, a miejscami technicznych odcinków. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, tym razem zabrakło odcinka ulicznego.

Travis Teasdale wywalczył pole position do wyścigu głównego uzyskując najlepszy czas dnia 1:28:51. Wygrał z broniącym tytułu Wadem Youngiem, który był wolniejszy o 20 sekund. Trzeci wynik uzyskał Matt Green tracąc do zwycięzcy 3 minuty 35 sekund.

W kategorii Silver zwycięzca klasy Bronze z 2019 roku, Austin Stuart jasno określił swoje zamiary, uzyskując czas 1:42:19, który był o prawie 10 minut lepszy niż wynik drugiego Anthony'ego Abrahamse.

W klasie Bronze podobnie, Rory Gower był prawie 10 minut szybszy od Pietera Holla. W rozgrywanej po raz pierwszy klasie Iron, która przeznaczona jest dla "weekendowych wojowników", Tiaan Rabe finiszował przed Chrisem Weidemanem.

Na kolejne dwa dni prognozy przewidują opady deszczu, więc rywalizacja zapowiada się ciekawie, zwłaszcza że Teasdale dąży do swojego pierwszego zwycięstwa, a Young chce zgarnąć czwarte z rzędu (szóstw w ogóle).

Motul Roof of Africa wyniki kwalifikacji

1. Travis Teasdale
2. Wade Young
3. Matt Green
4. Blake Gutzeit
5. Luke Walker
6. Brett Swanepoel
7. Heinrich Aust
8. William Slater
9. Chayse Orsmond
10. Tristan Tamsen

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr