tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motul Roof of Africa 2019. Podsumowanie rajdu [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motul Roof of Africa 2019. Podsumowanie rajdu [FILM]

Autor: Ewelina Szkudlarek 2019.12.10, 21:02 Drukuj

Zakończył się niezwykły rajd Motul Roof of Africa. Ekscytujące filmy prosto z Afryki Południowej będą idealne na poprawę humorów w pochmurne dni. Szczególnie polecamy krótki onboard Grahama Jarvisa.

O tym, że walka była zacięta nie musimy pisać, wystarczy pomyśleć o naładowanych adrenaliną zawodnikach. Królem tegorocznej edycji po raz piąty został Wade Young, na podium zabrakło jednak Grahama Jarvisa. Drugą pozycję zajął Scotty Bouverie, a na najniższym stopniu podium stanął Kyle Flanagan.

NAS Analytics TAG

Kirsten Landman fabryczna zawodniczka KTM również stanęła na wysokości zadania kończąc wyścig - ciekawe co jeszcze pokaże nam w nadchodzącym Dakar Rally!

Onboard Grahama Jarvisa

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę