tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motor Show 2014 Poznań - naszym okiem Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motor Show 2014 Poznań - naszym okiem

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.04.01, 10:56 Drukuj

Przez ostatni weekend Poznań stał się Mekką miłośników motoryzacji, którzy przybyli na trwające cztery dni największe w Polsce targi motoryzacyjne Motor Show Poznań 2014. Byliśmy tam również my, aby zrelacjonować wam przebieg tej coraz ważniejszej w polskim kalendarzu motoryzacyjnym imprezy.

Oprócz premier ekskluzywnych i tych bardziej przystępnych samochodów, z roku na rok coraz lepiej prezentuje się salon motocyklowy. Największą uwagę przykuwały stoiska Harleya-Davidsona, który w Polsce pojawił się drugi raz po warszawskiej 6. OWMiS w formie stoiska producenckiego, a także BMW. Ponadto fani dwóch kółek mogli również zobaczyć produkty takich marek jak Yamaha, Triumph, KTM, Ducati, Junak, Romet, Indian, Gilera, Vespa, Piaggio, ASP Group, Modeka, Lidor, Kaliński, Ruady Śrem, Parts Europe oraz ATV Sweden.

~~~~~------~~~~~

Producenci Harleya-Davidsona przygotowali prezentację około dwudziestu maszyn. Dużym zainteresowaniem cieszyły się motocykle turystyczne z projektu Rushmore, który polega na projektowaniu motocykli i wymianie poglądów we współpracy z klientami tej marki. Nie zabrakło również modeli klasycznych, maszyn z rodziny Dark Custom, modeli V-Rod, napędzanych silnikami chłodzonymi cieczą oraz trójkołowego Tri Gilde Ultra. Harley dla fanów nie mających jeszcze prawa jazdy kategorii A przygotował platformę Jumpstart, do której przymocowany był motocykl, dzięki któremu wszyscy mogli poczuć jak jeździ się modelem tej marki.

W tym roku BMW zaskoczyło wszystkich odwiedzających swoim retro warsztatem związanym z najnowszą premierą BMW R nineT. Dla miłośników dalekich podróży zaprezentowane były modele R 1200RT, R 1200 GS Adventure oraz K 1600 GTL Exclusive. Pokazany był również motocykl BMW S 1000 R, napędzany rzędowym, 4-cylindrowym silnikiem o pojemności 999 cm3 oraz mocy 160 KM, który doskonale czuje się w mieście. Lawinę fanów jazdy motocyklem zaliczyło na stoisku BMW stanowisko California Superbike School. Na miejscu był symulator motocykla, którym można było wypróbować swoją pozycję w złożeniu i podczas hamowania.

Romet zaprezentował najnowszą kolekcję motocykli i skuterów. Warto również było zajrzeć do najstarszej amerykańskiej marki motocyklowej Indian Motorcycle, która właśnie wchodzi na polski rynek. Na stoisku można było obejrzeć trzy modele: Chief Classic, Chief Vintage oraz Chieftain. Suzuki i Honda ograniczyły się do wystawienia kilku modeli motocykli w strefie samochodowej. W trakcie imprezy odbyła się również wystawa i konkurs customów. Na wystawie customów znalazł się motocykl Nergala, który mieliśmy okazję wystawić na stoisku Ścigacz.pl na targach motoryzacyjnych w Warszawie.

Dla kobiet została specjalnie przygotowana strefa ''Miasto Kobiet'', w której prezentowane były samochody, motocykle i rowery stylizowane dla płci pięknej. Kolejnym ciekawym punktem programu był pokaz mody organizowany przez firmę Modeka. Głównymi gwiazdami strefy dla kobiet była stylistka Maja Sablewska oraz pogodynka Dorota Gardias.

Podsumowując targi motoryzacyjne w Poznaniu możemy stwierdzić, że stale się one rozwijają i przyciągają coraz większą liczbę osób, co nas bardzo cieszy. Do zobaczenia za rok na Motor Show Poznań 2015!.

Motor Show Poznan 2014 Romet Motor Show Poznan 2014 stoiska
Motor Show Poznan 2014 stoisko Indian Motocycle Motor Show Poznan 2014 akcesoria
Targi Poznan 2014 BMW Targi Poznan 2014 Custom
Targi Poznan 2014 Ducati Monster 12000S Targi Poznan 2014 Harley Davidson Tri Gilde Ultra
Targi Poznan 2014 Junak Targi Poznan 2014 Lexani
Targi Poznan 2014 motocykl BMW Targi Poznan 2014 pokazy motocyklow
Targi Poznan 2014 pokazy stuntu Targi Poznan 2014 rekawice
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Motor Show Poznan 2014 BMW laskaMotor Show Poznan 2014 stoisko Romet
Motor Show Poznan 2014 strefa wystawcowMotor Show Poznan 2014 targi
Motor Show Poznan 2014 DucatiMotor Show Poznan 2014 Harley Davidson
Motor Show Poznan 2014 kaskiMotor Show Poznan 2014 Modeka
Motor Show Poznan 2014 pokazyMotor Show Poznan 2014 pokazy stuntu
Targi Poznan 2014 skuterTargi Poznan 2014 stoisko BMW
Targi Poznan 2014 stoisko MotocyklTargi Poznan 2014 strefa BMW
Targi Poznan 2014 strefa ShoeiTargi Poznan 2014 stunt
Motor Show Poznan 2014 hostessyMotor Show Poznan 2014 quad Romet
 Motor Show Poznan 2014 strefa Romet
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę