tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motor Show 2016 - znamy datę NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motor Show 2016 - znamy datę

Autor: Informacja prasowa 2015.07.30, 15:37 Drukuj

Najbliższa edycja targów Motor Show odbędzie się między 31 marca a 3 kwietnia 2016 roku tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Cztery targowe dni to gwarancja mocnych wrażeń i motoryzacyjnych atrakcji, które zapewnią liderzy branży i partnerzy Motor Show.

Tematyczne salony: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i ciężarowy na stałe wpisały się w krajobraz Motor Show i już za 8 miesięcy wypełnią się najnowszymi modelami pojazdów i akcesoriów motoryzacyjnych. Wpiszcie datę do kalendarza i bądźcie z nami podczas Motor Show 2016! Dodatkowo przyszłorocznej edycji targów Motor Show towarzyszyć będą Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM.

~~~~~------~~~~~

A jak było w tym roku? Sprawdźcie!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę