tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motor Show 2016 - znamy datę

Motor Show 2016 - znamy datę

Autor: Informacja prasowa 2015.07.30, 15:37 Drukuj

Najbliższa edycja targów Motor Show odbędzie się między 31 marca a 3 kwietnia 2016 roku tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Cztery targowe dni to gwarancja mocnych wrażeń i motoryzacyjnych atrakcji, które zapewnią liderzy branży i partnerzy Motor Show.

Tematyczne salony: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i ciężarowy na stałe wpisały się w krajobraz Motor Show i już za 8 miesięcy wypełnią się najnowszymi modelami pojazdów i akcesoriów motoryzacyjnych. Wpiszcie datę do kalendarza i bądźcie z nami podczas Motor Show 2016! Dodatkowo przyszłorocznej edycji targów Motor Show towarzyszyć będą Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM.

A jak było w tym roku? Sprawdźcie!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę