tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motor Show Poznań zbliża się wielkimi krokami! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motor Show Poznań zbliża się wielkimi krokami!

Autor: Infromacja prasowa 2015.02.13, 14:46 Drukuj

W dniach od 9 do 12 kwietnia podczas targów Motor Show Poznań w ramach trzech branżowych salonów: samochodowy, motocyklowy i caravaningowy, swoje ekspozycje zaprezentuje ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy.

Ponieważ do największego święta motoryzacyjnego w Polsce pozostało niewiele czasu, najwyższa pora, aby uchylić rąbka tajemnicy. Cieszący się największą popularnością wśród zwiedzających salon samochodowy, zapowiada się niezwykle imponująco. W obszernych pawilonach 3A, 5, 5A i 6A zlokalizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gościć będziemy przedstawicieli największych światowych samochodowych marek, którzy zaprezentują polskie premiery.

Dedykowany miłośnikom pojazdów dwukołowych i quadów salon motocyklowy skoncentrowany został w pawilonach 7, 7A, 8 i 8A, gdzie znamienici producenci i ich przedstawiciele, przygotowali wielce emocjonujące ekspozycje, pełne nowości i okraszone spektakularnymi pokazami.

Natomiast salon caravaningowy, to najważniejsze branżowe spotkanie w roku, które dostarcza wielu atrakcji, a także inspiruje do nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Jak co roku salonowi towarzyszyć będzie również Zlot Caravaningowy, który przyciąga wielu entuzjastów.

Po raz pierwszy w historii targów zlokalizowana zostanie Hala Sławy wypełniona autami po licznych modyfikacjach oraz wiele innych atrakcji na terenie otwartym. 10-12 kwietnia, Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Przy okazji, już po raz czwary, odbędą się Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. Wydarzenie skierowane do wszystkich entuzjastów customowych maszyn.

Niewątpliwie targi Motor Show, to doskonała okazja dotarcia do szerokiego grona publiczności, wymiana cennych doświadczeń i nawiązanie kontaktów biznesowych. Pasjonaci motoryzacji mogą być pewni, że tegoroczna edycja targów przejdzie do historii, jako jedyna w swoim rodzaju, zarówno pod względem pokazów, wydarzeń, jak i wystawców, i zwiedzających.

Dzięki współpracy z portalem Ticketpro, już dziś można zarezerwować sobie kwietniowe dni i delektować się myślą, o jakże przyjemnych, pełnych emocji chwilach, jakie czekają na uczestników MotorShow.

Już niebawem odsłonimy karty i zaprezentujemy Państwu firmy, które w kwietniu zawitają do Poznania, by podbić serca najnowszymi modelami produkowanych maszyn. Śledźcie naszą stronę systematycznie www.motorshow.pl, by nie ominął wasz żaden news.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę