tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motor Show 2015 - już za miesiąc!
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Motor Show 2015 - już za miesiąc!

Autor: Informacja prasowa 2015.03.10, 13:12 Drukuj

9-12 kwietnia zapowiada się niezwykle imponująco. Poza premierami motocyklowych marek, które zaprezentują liderzy branży, dedykowany miłośnikom jednośladów i czterokołowców salon motocyklowy, to także ekstremalne emocje zagwarantowane przez wydarzenia towarzyszące.

Dla podtrzymania dreszczu emocji, nie zdradzamy jeszcze co zaprezentują, ale potwierdzamy obecność przedstawicieli światowych marek, które już zadeklarowały swoją obecność: BMW, Yamaha, Harley Davidson, Suzuki, Ducati, Piaggio, Can Am, Arctic Cat, Junak, Romet, Victory  Indian czy Zipp. Na prezentację premier przyjdzie czas niebawem. Tymczasem zdradzamy, jakie dodatkowe atrakcje czekają na zwiedzających tereny targowe, a te zapowiadają się arcyciekawie.

Custom Festival

Już po raz czwarty w ramach poznańskiego Motor Show odbędą się Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. Jednostkowo budowane motocykle, będące jednocześnie pojazdami i dziełami sztuki, zmierzą się o tytuł Mistrza Polski w różnych kategoriach stylistycznych. Szukasz inspiracji do budowy własnej maszyny? Na Custom Festivalu znajdziesz odpowiedź na wszystkie dręczące Cię pytania.

Pokazy Stuntu

To ekstremalne emocje, zagwarantowane przez kaskaderskie pokazy motocykli i quadów w wykonaniu m.in. Leo Stunta. Jedno koło w górze to za mało, a trzy to jeszcze wyzwanie. Zapraszamy na otwarte tereny Motor Show, by zobaczyć mistrzowskie wyczyny Leo, który po raz kolejny zadziwi nas swoimi umiejętnościami.

Globe of Death

Najbardziej ekstremalna rewia motocyklowa w Europie. W oprawie klimatycznej muzyki i efektów świetlnych, podczas Motor Show będzie można na żywo podziwiać wyjątkowo niebezpieczne ewolucje wykonywane przez najlepszych czeskich motocyklistów. Show nawiązuje do tradycji kultowego amerykańskiego pierwowzoru - GLOBE of DEATH, będącego opowieścią o ludzkiej sile, wytrwałości, konsekwencji, o bezgranicznym zaufaniu do partnera jak i o niesamowitej sztuce porozumienia pomiędzy człowiekiem a maszyną.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę