tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motor Show Poznań pełne motocyklowych atrakcji Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motor Show Poznań pełne motocyklowych atrakcji

Autor: Beavis 2015.03.26, 12:27 2 Drukuj

Już w dniach 10-12 kwietnia odbędą się targi Motor Show w Poznaniu, gdzie będzie można zobaczyć także motocykle i sporo związanych z nimi atrakcji.

Swoją obecność na Motor Show do tej pory potwierdziły największe w Polsce marki motocyklowe, w tym BMW, Yamaha, Harley-Davidson, Suzuki, Ducati, Piaggio, Can Am, Arctic Cat, Victory, Indian czy Zipp, Junak oraz Romet. Obok najnowszych modeli jednośladów dla wszystkich fanów motocykli podczas Motor Show będzie sporo atrakcji. Tak jak w zeszłym roku, codziennie będzie można przyglądać się popisom stunterów.

NAS Analytics TAG

W tym roku nowością jest zaimportowana z Czech… Kula Śmierci (czy Globus Śmierci, jak kto woli). Posiadający ogromne doświadczenie przy produkcjach filmowych Czesi pokażą ultra niebezpieczne ewolucje rodem z amerykańskich filmów. Już po raz czwarty podczas Motor Show odbędą się także Mistrzostw Polski Motocykli Customowych, gdzie ukoronowani zostaną najlepsi krajowy konstruktorzy w przeróżnych kategoriach.

Impreza odbędzie się 10-12 kwietnia w Poznaniu, wystawiennicze hale Międzynarodowych Targów Poznańskich otwarte są od piątku od 10:00 do 18:00. Szczegółowe informacje oraz bilety do znalezienia na stronie organizatora

Foto: Archiwum, motorshow.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę