tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Behemothbike na targach w Warszawie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Behemothbike na targach w Warszawie!

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2014.02.12, 15:31 3 Drukuj

"Kiedy jedziesz do piekła, nie ma już się za czym oglądać"

Z czeluści piekielnej, wprost na stoisko Ścigacz.pl na VI Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów nadchodzi Behemoth Bike. Specjalnie dla Was będziemy gościć na naszym stoisku na targach motocyklowych motocykl Pana Ciemności. Osobisty demon Nergala to dzieło Game Over Cycles. Motocykl był inspirowany zespołem Behemoth, co widać już na pierwszy rzut oka. Wszak koncertowa maska Nergala została wkomponowana w przód.

NAS Analytics TAG

Dowiedz się więcej o Game Over Cycles.

Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć ten piekielny sprzęt, zapraszamy piekielnie gorąco na stoisko Ścigacz.pl na targach motocyklowych w dniach 28 lutego - 2 marca w halach MT Polska w Warszawie. Odważysz się?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr