tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wystawa motocykli w Warszawie - pierwsze wrażenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wystawa motocykli w Warszawie - pierwsze wrażenia

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.03.02, 14:42 11 Drukuj

Jeśli zastanawiacie się jak spędzić niedzielne popołudnie, polecamy 6 Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów w Warszawie. Tegoroczne targi pozwoliły miłośnikom dwóch kółek na żywo zobaczyć najnowsze motocykle. Już na wejściu na halę na zwiedzających czekało stoisko BMW z wszystkimi nowościami na 2014 rok, w tym niesamowitym R nine T. Tuż obok prawdziwe oblężenie przeżywało stoisko California Superbike School, gdzie można było pobawić się symulatorem pneumatycznym. Każdy mógł dosiąść motocykla i przetestować pozycję na motocyklu w złożeniu i przy hamowaniu. Na miejscu można było skorzystać z rady trenera z California Superbike School z Wielkiej Brytanii, który dzielił się wiedzą na temat techniki jazdy motocyklem ze zwiedzającymi.

Ciekawe stoisko przygotowała Yamaha, gdzie największym zainteresowaniem cieszyły się nowe motocykle na przygotowane na rok 2014 - MT-09 oraz mająca premierę na targach MT-07. Tradycyjnie już wielkie zainteresowanie wzbudziło stoisko Ducati, gdzie zgodnie z naszymi prognozami szok wywołało ultra-unikalne Panigale Superleggera.  Obok  można było zapoznać się z ofertą KTM gdzie na żywo każdy mógł przymierzyć się do bestii - KTM 1290 Superduke. KTM przygotował efektowne stoisko z przeglądem całej swojej oferty, można także było z bliska zobaczyć motocykle z Dakaru. Tłum zwiedzających przewinął się przez stoisko Ścigacz.pl, gdzie, bezapelacyjnie, największy podziw i zainteresowanie wzbudzał Behemoth Bike, prywatny demon Nergala. Każdy chciał z bliska zobaczyć dzieło Game Over Cycles, a pytaniom "czy to jeździ?" nie było końca. Fani motocykli mieli także okazję przyjrzeć się z bliska motocyklowi, którym w zawodach jeździ sam Tadek Błażusiak oraz nowemu motocyklowi Beka z Wheeliolix, który na naszym stoisku światu został zaprezentowany po raz pierwszy. 

NAS Analytics TAG

W najbliższych dniach spodziewajcie się pełnej relacji na Ścigacz.pl oraz gigantycznej galerii zdjęć, a póki co zapraszamy Was na hale MT Polska gdzie do godziny 18 możecie na żywo zobaczyć najgorętsze nowości motocyklowe na sezon 2014.

hostessa scigacz pl 6 Ogolnopolska Wystawa Motocykli i Skuterow

pani kolczasta 6 Ogolnopolska Wystawa Motocykli i Skuterow

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 9
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę