tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sukces Game Over Cycles na Custombike-Show
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sukces Game Over Cycles na Custombike-Show

Autor: Informacja prasowa 2014.12.10, 12:05 Drukuj

Podczas zorganizowanego w zeszły weekend w Niemczech Custombike-Show, czyli największych targów modyfikowanych motocykli na świecie, polska firma Game Over Cycles zwyciężyła w jednej z kategorii głównego konkursu Bikeshow na najlepsze maszyny prezentowane podczas imprezy. Stworzony przez polską ekipę Cheyenne Bike „The Recidivist” został wyróżniony jako najlepszy custom w kategorii „Best Paint/Airbrush”.

Cheyenne Bike „The Recidivist” to customowa maszyna inspirowana tradycjami środowiska motocyklistów oraz światem tatuaży. Upiększanie motocykli motywami tatuatorskimi wykonanymi za pomocą aerografu jest częstą praktyką firm produkujących motocykle. Wyjątkowość Cheyenne Bike „The Recidivist” polega jednak na tym, że cała konstrukcja maszyny została pokryta cielącą skórą o jasnym kolorze zbliżonym do koloru skóry ludzkiej, na którym to materiale, przy użyciu znanych na całym świecie profesjonalnych maszynek tatuatorskich niemieckiej marki Cheyenne, artyści z dwóch polskich salonów tatuaży, Tomasz Lech z Individuum oraz Krzysztof Królak ze Steel Will Tattoo Factory wykonali bezpośrednio na motorze najprawdziwsze tatuaże. Wytatuowana skóra pokrywa opony, bak, siedzenie, zbiornik oleju, tylny błotnik, lampę oraz wiele mniejszych elementów. Motocykl miał premierę we wrześniu podczas London Tattoo Convention, najbardziej presitżowego konwentu zdobienia ciała na świecie.

NAS Analytics TAG

Custombike-Show to według informacji organizatorów największe targi modyfikowanych motocykli na świecie, odbywające się co roku w niemieckiej miejscowości Bad Salzuflen. W tym roku na 28 000 m.kw powierzchni wystawienniczej zaprezentowało się 330 wystawców, a w konkursie Bikeshow wzięło udział ponad 800 customowych motocykli.

Game Over Cycles: http://gameovercycles.pl

Strona projektu  Cheyenne Bike „The Recidivist” http://cheyennebike.com/


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
GOC na Custombike Show 2014 14GOC na Custombike Show 2014 13
NAS Analytics TAG
GOC na Custombike Show 2014 10GOC na Custombike Show 2014 11
GOC na Custombike Show 2014 12GOC na Custombike Show 2014 1
GOC na Custombike Show 2014 3GOC na Custombike Show 2014 2
GOC na Custombike Show 2014 5GOC na Custombike Show 2014 4
GOC na Custombike Show 2014 7GOC na Custombike Show 2014 6
GOC na Custombike Show 2014 9GOC na Custombike Show 2014 8
 GOC nagroda Custombike Show 2014
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę