tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem nad morze? Poznaj trzy trasy alternatywne!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem nad morze? Poznaj trzy trasy alternatywne!

Autor: Raff 2020.07.10, 14:56 3 Drukuj

Planując wyjazd motocyklem nad morze, mamy przed oczami koszmarny ruch, niezliczoną ilość niebezpiecznych sytuacji i patrole policji z radarami. A gdyby tak ominąć główne szlaki i nad morze dotrzeć trasą alternatywną?

Lato nad morzem to marzenie wielu z nas. W tym roku, ze względu na niepewną sytuację epidemiczną, wiele osób zdecyduje się spędzić urlop w kraju, co oznacza, że nie tylko plaże będą zatłoczone, ale także wszystkie drogi dojazdowe. Chcąc udać się motocyklem nad morze, mamy zatem wybór - albo przeciskać się w gęstym ruchu, ryzykując kolizję i mandat, albo skorzystać z trasy alternatywnej, która omija większe miasta, prowadzi mniej uczęszczanymi, ale przez to spokojniejszymi drogami.

NAS Analytics TAG

Podróż trasą alternatywną nad morze, w teorii, zajmuje nieco więcej czasu niż trasą tranzytową, jednak wystarczy jakiekolwiek zdarzenie drogowe - wypadek, awaria, czy objazd, by zrównoważyć tę różnicę czasu. Poza tym trasy alternatywne mają to do siebie, że zapewniają spokój, co także nie jest bez znaczenia, kiedy wyruszasz na urlop nad morzem.

Trasa Wolsztyn - Kołobrzeg

Wyjeżdżając z Wielkopolski, warto skorzystać z tej właśnie trasy z prostego powodu - prowadzi ona w większości bocznymi drogami przez lasy. Jeśli wybierasz się motocyklem do Kołobrzegu, docenisz relaksujący charakter tej drogi. Nie ma chyba nic gorszego niż podróżować na wakacje w tłoku.

Trasa Łódź - Ustka

Ta droga, biegnąca pograniczem Wielkopolski i Kaszub, będzie dobrym wyborem dla podróżujących nad morze z centralnej części naszego kraju. Z dala od zatłoczonych miast i ruchliwych szlaków tranzytowych można w spokoju cieszyć się jazdą.

Trasa Warszawa - Łeba

Tę trasę polecamy szczególnie, ze względu na fakt, że przebiega przez Bory Tucholskie, jeden z najpiękniejszych regionów Polski. Po drodze można zatem zaliczyć kilka ciekawych atrakcji, spróbować regionalnych dań i nacieszyć oczy wspaniałymi widokami.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor: 666 14/07/2020 19:08

Chyba niewola finansowa...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr