tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl elektryczny Ultraviolette F77 doczeka si aktualizacji. Jakie nowoci wprowadza wersja Mach 2?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl elektryczny Ultraviolette F77 doczeka si aktualizacji. Jakie nowoci wprowadza wersja Mach 2?

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.04.29, 16:32 Drukuj

Marka Ultraviolette przedstawiła nową odsłonę swojego modelu F77, który jest połączeniem nakeda i motocykla sportowego. Ultraviolette to startup z Indii, w który zainwestował m.in. koncern TVS, będący chociażby nowym właścicielem marki Norton. Motocykle tej marki zaprezentowano także podczas targów EICMA 2023.

Ultraviolette F77 Mach 2 nie zmienił się pod względem wizualnym, chociaż pojawiły się nowe wersje kolorystyczne. Są 3 motywy przewodnie - Laser, Shadow oraz Airstrike i każdy z nich ma dodatkowo 3 kolory, co razem daje nam 9 różnych malowań, ale przecież nie o kolory tu chodzi, a przynajmniej nie do końca.

NAS Analytics TAG

Motocykl będzie występował w wersji podstawowej z baterią o pojemności 7.1 kWh oraz w wersji Recon z baterią o pojemności 10.3 kWh. W tej drugiej zasięg wzrósł do 323 km, ale stało się to kosztem nieznacznego pogorszenia przyspieszenia. Prędkość maksymalną zwiększono do 155 km/h. Ładowanie od 20 do 80 proc. w wersji podstawowej trwa 3 godz., a w Recon - 5 godz. Z szybką ładowarką wartości te wynoszą odpowiednio 1,5 i 2,5 godz.

Ultraviolette F77 Mach 2 jest złożony z tych samych komponentów co pierwsza generacja, ale pojawiły się zmiany w systemach bezpieczeństwa. Kontrola trakcji ma 4 poziomy ustawień, system kontroli hamowania silnikiem ma 10 poziomów ustawień, a na pokładzie jest też system kontroli stabilizacji toru jazdy. Zmieniono też gniazdo ładowania, które jest częściowo wykonane z aluminium, a dotychczas było zrobione z tworzywa sztucznego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr