tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kobieta na motocyklu elektrycznym Ultraviolette F77 bez trudu holuje autobus. Nietypowy test nagrany w Indiach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kobieta na motocyklu elektrycznym Ultraviolette F77 bez trudu holuje autobus. Nietypowy test nagrany w Indiach

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.12.07, 07:34 Drukuj

Marka Ultraviolette ewoluowała od startupu do globalnego gracza na rynku motocykli elektrycznych. Producent nie ustaje w staraniach, by pokazać, że warto postawić na jego maszyny. Tym razem połączył model F77, indyjską blogerkę, autobus i ciężarówkę w jednym filmie. Co z tego wyszło?

Na filmie zobaczycie, jak motocykl Ultraviolette F77 Recon próbuje holować ciężarówkę i autobus. Żeby utrudnić zadanie, pojazdy zostały ze sobą połączone. Za kierownicą jednośladu zasiadła indyjska blogerka motocyklowa, która prowadzi kanał BikeWithGirl. Do testu podstawiono też samochód osobowy, ale robi on zdecydowanie mniejsze wrażenie niż np. ważąca 7,5 tony ciężarówka.

NAS Analytics TAG

Ultraviolette to marka, która zaczynała jako startup i szybko urosła do miana globalnego gracza. Po sukcesie modelu F77 na rynku indyjskim pojawiła się także w Europie. Okazją do premiery na naszym kontynencie były oczywiście targi EICMA 2023. Motocykl użyty w teście to F77 w wersji Recon. Jego silnik generuje maksymalną moc 39 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 95 Nm. Kluczem do sukcesu jest z pewnością fakt, że obie wartości są do dyspozycji od pierwszego ruchu manetką. Film możecie zobaczyć poniżej.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr