tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Monster Energy Kawasaki Racing Team gotowy na start sezonu MXGP [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
baner 960x300
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Monster Energy Kawasaki Racing Team gotowy na start sezonu MXGP [VIDEO]

Autor: Informacja prasowa 2021.04.03, 21:42 Drukuj

Zapał fanów MXGP do ponownego wznowienia wyścigów dorównuje tylko zapałowi zawodników i zespołów, którzy niecierpliwie czekają na swoją szansę powrotu do rywalizacji. Nie inaczej jest z Monster Energy Kawasaki Racing Team.

Z ponad dekadą stażu jako oficjalny zespół Kawasaki w MXGP, zespół Thierry Chizat Suzzoniego właśnie oficjalnie zaprezentował nowy wygląd motocykla i odzieży zawodników podczas oficjalnej sesji foto i video swojego zespołu w zmienionym składzie. Romain Febvre i Ivo Monticelli mogli trochę dać czadu na lokalnym torze testowym położonym nieopodal siedziby głównej teamu w holenderskim Schijndel.

NAS Analytics TAG

- Zawsze ekscytujące jest rozpoczęcie nowego sezonu i zobaczenie nowego wyglądu motocykla oraz projektów dla zespołu i zawodników - wyjaśnił kierownik techniczny KRT, Vincent Bereni. - Na rok 2021, obok Romaina Febvre, mamy nowego kierowcę, którym jest Ivo Monticelli. Poprawia się za każdym razem, gdy jeździ na KX450-SR, a my wprowadzaliśmy zmiany i aktualizacje do jego motocykla krok po kroku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy i zaangażowania Ivo, doskonale pasuje do zespołu, a jego ciężka praca zostanie nagrodzona. Jeśli chodzi o Romaina, mamy teraz za sobą cały wspólny sezon i zgadzamy się co do obszarów, które wymagają poprawy. Zimowe testy wypadły bardzo dobrze i wprowadziliśmy kilka nowych rozwiązań, głównie jeśli chodzi o podwozie.

- Z technicznego punktu widzenia bardzo ważne jest, aby każdego roku brać udział w wyścigach  przedsezonowych, więc zespół zdecydował się stanąć na bramkach startowch Mistrzostw Włoch, aby ocenić nasze motocykle i kierowców w rzeczywistych warunkach wyścigowych. Zwycięstwo w serii Romaina i uzyskanie trzeciego miejsca przez Ivo było świetne dla ducha wszystkich i bardzo pozytywne dla wszystkich naszych partnerów, zwłaszcza Monster Energy oraz naszych włoskich partnerów, takich jak Vertex, Braking, Blackbird, CRM i Alpinestars, którzy wykonali dla nas świetną robotę ze swoimi nowymi projektami na 2021 rok.

- Jako drużyna czujemy się jak lwy w klatce, gotowe do walki. Zamoczenie stóp podczas włoskich wyścigów było ekscytujące dla całego personelu. Mieliśmy dobrą zimę i nie możemy się doczekać rozpoczęcia naszej kampanii i ataku na tytuł mistrzowski w 2021 roku. Ścigajmy się!.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr