tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Braking - marka wybierana przez mistrzów wreszcie dostępna w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Braking - marka wybierana przez mistrzów wreszcie dostępna w Polsce

Autor: Materiał partnera 2021.05.11, 15:08 1 Drukuj

Układ hamulcowy jest podstawowym elementem każdego motocykla. Pozornie banalny, ale tak naprawdę niezwykle istotny i skomplikowany, zwłaszcza w sportowych jednośladach, gdzie kluczowe znaczenie mają najwyższa skuteczność, niezawodność i niska masa.

Firma Sunstar Engineering Italy S.r.l., właściciel marki Braking, należy do czołówki światowych producentów motocyklowych układów hamulcowych. Niezawodność produktów Braking gwarantują najwyższe standardy produkcji realizowanej w nowoczesnych fabrykach producenta. Braking przyczynił się do zdobycia aż 124 tytułów mistrza świata w klasach Supersport , Superbike oraz motocrossie, supercrossie  i enduro.

Ta globalna marka, doceniana przez ekspertów branży motocyklowej, powstała w 1990 r. we włoskiej prowincji Brianza, położonej w sąsiedztwie legendarnego toru Monza. Braking od samego początku ukierunkowany był na produkcję elementów układów hamulcowych dla rynku aftermarket. W 1998 r. firma zaprezentowała rewolucyjną tarczę hamulcową "Wave".  Ta unikalna konstrukcja wyeliminowała charakterystyczne problemy konwencjonalnych tarcz hamulcowych, którymi było przegrzewanie i odkształcanie się oraz związany z tym spadek skuteczności hamowania.


Braking3

Braking - marka wybierana przez mistrzów

Na tych hamulcach zawodnicy zdobyli aż 124 tytuły mistrzowskie w klasach Supersport, Superbike oraz motocrossie, supercrossie i enduro. Sprawdź dlaczego są takie wyjątkowe

TERAZ MISTRZOWSKIE HAMULCE BRAKING DOSTĘPNE SĄ TAKŻE W POLSCE »

Rynek natychmiast docenił te nowatorskie tarcze nie tylko za jakość i znakomitą skuteczność działania, ale także za niezwykłe, futurystyczne wzornictwo.  Braking niezaprzeczalnie stworzył doskonały produkt łączący atrakcyjny wygląd, niezawodność i znakomite osiągi.

Dyski "Wave" błyskawicznie zyskały olbrzymie uznanie wśród zawodników off-roadowych i tylko kwestią czasu było zastosowanie ich w pozostałych kategoriach sportów motocyklowych.

W 2004 roku Braking trafił pod skrzydła japońskiego potentata Sunstar, tak powstało funkcjonujące do dnia dzisiejszego Sunstar Engineering Italy srl, które nieustannie skupia się na ciągłym rozwoju, udoskonalaniu i produkcji najwyższej jakości motocyklowych układów hamulcowych.

Dynamiczny rozwój sprawił, że Sunstar Engineering Italy srl obecne jest dziś w ponad 50 krajach. Niezależnie od przeznaczenia, każdy nowy produkt Braking jest od podstaw projektowany i testowany we włoskiej siedzibie przedsiębiorstwa w Limbiate. Producent stale poszerza swoją ofertę, która oprócz tarcz hamulcowych obejmuje także pompy, przewody, dźwignie i klocki hamulcowe oraz zębatki napędowe. Braking tworzy szeroką gamę produktów spełniających oczekiwania zarówno profesjonalnych zawodników, jak i zwykłych użytkowników jednośladów i pojazdów ATV.

Dzięki firmie Motor-Land marka Braking obecna jest także w Polsce. Na stronach www.motor-land.pl znajdziecie szeroką ofertę tego włoskiego producenta natomiast szczegółowe informacje o produktach dostępne są TUTAJ.


Zdjęcia
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę